איש העסקים רוי מוצפי נחקר שוב בחשד שהעביר כסף לבן אליעזר

פרשת הכספים: איש העסקים רוי מוצפי נחקר בחשד שהעביר כספים לבן אליעזר בתמורה לסיוע בעסקים. שמו של מוצפי עלה בחקירתו של פואד על קבלת כספים מאברהם נניקשווילי

ח"כ בן אליעזר (פייסבוק)

איש העסקים רוי מוצפי נחקר הערב (רביעי) פעם נוספת במשטרה בחשד שהעביר כספים שלא כחוק לחבר הכנסת בנימין (פואד) בן אליעזר (העבודה). במשטרה חושדים כי בתמורה למאות אלפי שקלים, ניצל בן אליעזר את קשריו כדי לסייע למוצפי בעסקיו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

במהלך חקירתו של בן אליעזר בגין קבלת כספים מאיש העסקים אברהם נניקשווילי, עלה חשד ולפיו גורם נוסף הפקיד כספים בחשבונו של חבר הכנסת. בדיקה העלתה כי מדובר באיש העסקים רוי מוצפי, איל נדל"ן המחזיק בקרקעות ובנכסים בארץ ובעולם.

כבר לפני חודשיים נחקר מוצפי במשטרה, שם סיפר כי בנוסף למאות אלפי השקלים שהעביר לחשבונו של בן אליעזר, דרש ממנו חבר הכנסת סכום נוסף של מיליון שקלים. לטענת איש העסקים, העברת הכספים כמעט הושלמה עד שברגע האחרון נמלך בדעתו ולא ביצע את ההעברה.

שלושה ימים בלבד לפני הבחירות לנשיאות, פרש בן אליעזר מהמרוץ בעקבות החקירה שנפתחה נגדו בחשד כי קיבל מאות אלפי שקלים מאנשי עסקים ללא דיווח. הוא עצמו טוען כי לא קיבל דבר שלא כחוק, והפנה את החוקרים לבנו אופיר שלדבריו יודע להסביר מה מקורות הכסף. אופיר בן אליעזר נחקר על ידי ה-FBI בארצות הברית.