ביתו של אלי מויאל נפרץ: "ייתכן שמישהו חיפש את הקלטת של שרה נתניהו"

מכוניתו של ראש עיריית שדרות לשעבר, שעון יקר ערך ומכשירו הסלולרי נגנבו הלילה מביתו שבשדרות. מויאל הגיש תלונה במשטרה וסיפר לחדשות 2 Online על שאירע: "קמתי ב-5 בבוקר וראיתי שכל הבית הפוך. נראה כאילו חיפשו אחרי משהו מסוים, אולי אחרי הקלטת של שרה"

מישהו חיפש את ההקלטה המפורסמת של אשת ראש הממשלה? ביתו של ראש עיריית שדרות לשעבר, אלי מויאל, נפרץ הלילה (ראשון). מהבית נגנבו המכשיר הסלולרי של מויאל, שעון יקר ערך - וגם מכונית המרצדס שלו שחנתה בסמוך.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מויאל הגיש הבוקר תלונה במשטרה על הפריצה לביתו בשדרות וסיפר לחדשות 2 Online על שאירע: "קמתי ב-5 בבוקר וראיתי שהבית הפוך שמגירות נפתחו וחיפשו בארונות. נראה כאילו חיפשו משהו מסוים. אני לא אפול מהכיסא אגלה שבאמת חיפשו את הקלטת".

הקלטת עליה מדבר מויאל היא אותה הקלטה בה נשמעת לכאורה אשת ראש הממשלה שרה נתניהו, כשהיא נוזפת בבת זוגו של מויאל, מוניק בן מלך, לאחר שהוא הופיע בטלוויזיה ודיבר בגנותו של נתניהו באחד מימי מבצע "צוק איתן" ביולי האחרון.

שרה נתניהו נוזפת בבת זוגו של מויאל בקלטת הסודית

אורכה של "הקלטת הסודית" כחצי שעה - ומתוכה 19 דקות מוקלטות ובה האשמות קשות מצד רעיית ראש הממשלה כלפי מויאל, שסבור כי יש לפרסם את הקלטת: "האומה צריכה לשמוע מה עניין את אשת ראש הממשלה קצת אחרי חצות ביום שארבעה מטובי בינינו נהרגו. זה הטריף את דעתה", הוא הוסיף. "אחרי ששמעתי את הקלטת - הפכתי להיות אזרח מודאג", אמר.

"לא אתפלא אם חיפשו את הקלטת". מויאל (חדשות 2)


לפני כשבועיים, בעקבות פגישה שקיים מויאל, חבר מרכז ליכוד, עם ראשי מפלגות אחרים ובהם יצחק הרצוג, נשלח אליו מכתב השעייה מחברותו במפלגה - אולם בליכוד חזרו בהם מכוונה זו כעבור זמן קצר.