אם לשלושה הפלילה תשעה פדופילים

בתום חקירה סמויה נעצרו החשודים, בני 21-36, שנפלו ברשתה של הסוכנת שהופעלה על ידי מחלק הנוער של המשטרה. האישה התחזתה לקטינה וקיבלה פניות מהחשודים שהציעו לה על פי החשד הצעות בעלות אופי מיני

אילוסטרציה (shutterstock)

תשעה תושבי מרכז הארץ, בני 21-36, נעצרו לאחר שתועדה התכתבותם באינטרנט עם סוכנת משטרתית סמויה, אם לשלושה, שהציגה את עצמה כנערה בת 13. כך הותר היום (שני) לפרסום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הסוכנת, שהופעלה על ידי מחלק הנוער של היחידה המרכזית תל אביב, שוטטה בצ'אטים ברשת כשהיא מתחזה לקטינה. על פי החשד, התשעה פנו לסוכנת והציעו לה הצעות בעלות אופי מיני.

על פי החשד, הגברים הדריכו את ה"קטינה" לבצע מעשים לשם גירוי וסיפוק מיני, ווידאו כי היא פועלת אחר בקשותיהם על אף אמירותיה שהיא חוששת ומרגישה שלא בנוח. בחלק מהשיחות החשודים אף צילמו את עצמם.

הסוכנת הסמויה: "הסכנות נמצאות הרחק מהרחוב"

"הופתעתי לגלות באיזו מהירות הם מתחילים לדבר איתי באופן מיני ולבקש ממני בקשות", סיפרה הסוכנת הסמויה, מ', בשיחה עם חדשות 2 Online. "תוך דקות ספורות הופכת השיחה למינית מאוד ומידרדרת למעשים. אלו אנשים חולים שמחפשים לפגוע בקטינים וקטינות. הגיל 13 מפתה אותם מאוד".

"אנשים חולים". מ'

"לילדים שלי אני לא נותנת להסתובב ברשתות החברתיות בכזו חופשיות" אמרה הסוכנת הסמויה, בת 42. "גם אם הקפדתי עד עכשיו, החל מהפעילות הזו של החודשים האחרונים, אני מקפידה הרבה יותר".

"זה התחיל לפני כשלושה חודשים", תיארה מ'. "הבנו שזו בעיה רצינית והרשת היא מקום מסוכן. המסר החשוב הוא להורים - הסכנות נמצאות כיום הרחק מהרחוב, עמוק במחשכים. היום לכל ילד יש אייפון וטאבלט. ככה הילדים שלנו". הבוקר הפכה החקירה הסמויה של מחלק הנוער לחקירה גלויה, ותשעת החשודים שנעצרו באחרונה יובאו מחר לדיון בהארכת מעצרם.