אשת חיי הלילה שנרצחה בת"א: דפנה בר ציון

גופתה של בר ציון, בת 50, נמצאה אתמול בדירת בן זוגה לשעבר בדרום העיר, כשעליה סימני אלימות קשים. בן הזוג לשעבר הוא החשוד ברצח והוא טרם נתפס. בר ציון הייתה בעברה זמרת רוק ובבעלותה כמה מסעדות בתל אביב

דפנה בר ציון ז"ל

הותר לפרסום: דפנה בר ציון, בת 50, היא אשת חיי הלילה שנרצחה אמש (ה') בדירה בדרום תל אביב. החשוד ברצח הוא בן זוגה לשעבר של בר ציון, שנגדו התלוננה בעבר על אלימות. המשטרה טרם הצליחה לתפוס אותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בר ציון הייתה בעברה זמרת רוק והוציאה מספר אלבומים. בשנות ה-80 הקימה הרכב בשם "מטרופולין", שהופיע במספר מועדונים בתל אביב, אך לא זכה להצלחה רבה. בסוף שנות ה-90 הוציאה בר ציון שני אלבומים, שכמה סינגלים מהם זכו להשמעות רבות בתחנות הרדיו. כמו כן, בבעלותה היו מספר מקומות בילוי בתל אביב ובהם מסעדת סוזנה בנווה צדק.

בני משפחתה של בר ציון החלו לדאוג לה כבר משעות הצהריים אתמול. בשעה 16:00 אף יצרו בני המשפחה קשר עם המשטרה, דיווחו כי אינם מצליחים להשיג אותה וכי ישנו חשש לביטחונה. במשטרה פתחו בחיפושים אחריה, ומספר שעות לאחר מכן איתרו את רכבה בקרבת דירתו של מי שעד לא מזמן היה בן זוגה.

זירת הרצח אמש בת"א

סמוך לשעה 19:30 הגיעה בתה של בר ציון אל דירתו של בן זוגה לשעבר, שם מצאה את גופתה מוטלת ועליה סימני אלימות קשים. לצוותי מד"א שהוזעקו למקום לא נותר אלא לקבוע את מותה.

מחקירה ראשונית התברר כי לפני שלושה חודשים הגישה בר ציון תלונה נגד בן הזוג, ובמשטרה הציעו לה אמצעים להרחקתו. היא עצמה סירבה לעבור למקלט לנשים וסירבה לטיפול. התיק בעניינו של בן הזוג הועבר לטיפול מחלקת התביעות.

שכן בבניין סיפר לחדשות 2 Online כי בן הזוג לשעבר, החשוד ברצח, "נראה בתקופה האחרונה מעורער".