פרצו לבית – דרך התקרה

זה מאוד לא נעים שפורצים לך לבית והרבה פחות נעים שאחר כך אתה צריך לשפץ בגלל זה. פורצים נכנסו לדירת מגורים ברמת אביב אחרי שטיפסו לגג דרך חדר המדרגות ופערו חור גדול בתקרה. הם גנבו כסף מזומן ונמלטו. חוקר זיהוי פלילי אמר לדייר: "מדובר בשיטת פעולה שחוזרת על עצמה"

פורצים חצופים במיוחד לא רק גנבו כסף מדירת מגורים, אלא גם פערו חור בגג שדרכו הם נכנסו לבית. שיטת הפריצה הפתיעה גם את שוטרי הסיור שהגיעו למקום, אך מומחה זיהוי פלילי במשטרה אומר כי אין זו הפעם הראשונה שגנבים משתמשים בשיטה הזאת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שני אחים תושבי רמת אביב הגיעו לביתם בשעת צהריים והופתעו לגלות כי הוא נפרץ ומתוכו נגנבו 2,000 שקל במזומן. הפורצים נכנסו לחדר המדרגות של הבית, ודרכו הגיעו לגג. משם, הם פערו חור גדול בתקרה של הדירה בקומה האחרונה, באמצעות מכשיר כלשהו, ונכנסו פנימה.

הם לקחו את הכסף המזומן שמצאו בדירה, נעלו את דלת הכניסה מבפנים ונמלטו דרך החור בגג אל מחוץ לבניין.

השוטרים הופתעו

דני אלסטר, אחד הדיירים במקום, סיפר לחדשות 2 Online על מה שקרה: "יצאתי לפחות משעה ואחי שהגיע לדירה אמר שהדלת נעולה מבפנים והכניסה לגג מחדר המדרגות פתוחה". לדבריו, אחיו נכנס וראה שיש חור מהתקרה ובבדיקה שערך גילה שהפורצים לקחו מזומנים.

"שני שוטרי סיור שהגיעו לדירה וראו את החור בתקרה די הופתעו ואמרו שזאת פעם ראשונה שהם רואים דבר כזה", הוסיף אלסטר. "אחריהם בא איש זיהוי פלילי ואמר שהוא נתקל בכמה דברים כאלה בעבר וזה נראה כמו שיטת פעולה שחוזרת על עצמה. התקרה היא דקה, כל אחד יכול לשבור אותה בלי בעיה אפילו עם פטיש רגיל".