קריית טבעון: אם חשודה כי דקרה את בתה ובעלה

כוחות גדולים של מד"א ומשטרה הוזעקו הלילה לדירה בקריית טבעון, בעקבות דיווח על אישה שדקרה את בעלה ובתה. החובשים והפרמדיקים פינו את האב והבת כשהם במצב בינוני לבית החולים. האם נלקחה לחקירה במשטרת זבולון

האם נלקחה לחקירה. ארכיון (רפעת עכר)

אישה בשנות ה-50 לחייה נעצרה על ידי המשטרה, לאחר שעל פי החשד תקפה את בעלה ואת בתה באמצעות סכין במהלך שעות הלילה. הבעל, בשנות ה-50 לחייו, וגם הבת, בשנות ה-30 לחייה פונו לבית החולים רמב"ם בחיפה באורח בינוני.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

סמוך לשעה 2:40 התקבל במוקד מד"א כרמל דיווח על אישה שדקרה את בעלה ובתה בביתם שברחוב שרת שבקריה. חובשים ופרמדיקים שהוזעקו למקום העניקו טיפול לבעל שנדקר בפלג גופו העליון ולבת שנפצעה בגפיה העליונות. האם נפגעה אף היא באירוע ופונתה לקבלת טיפול כשמצבה מוגדר קל.

האישה, בעלת רקע פסיכיאטרי מוכר, נלקחה לאחר מכן לחקירה במשטרה. מבדיקה ראשונית של משטרת זבולון, בפיקודו של ניצב משנה אילן סרדל, עולה כי האירוע החל בעקבות ויכוח שנגלע בין בני הזוג. במהלך הויכוח, האם תקפה את בעלה במגהץ ואחר כך נטלה סכין ממטבח הבית וניסתה לדקור אותו. בתם של בני הזוג ניסתה להפריד בין השניים ונדקרה אף היא.

"למקום הגיעו כוחות רבים של מד"א, שמצאו את הבעל ובתו בביתם כשהם נרגשים ודקורים בגופם", סיפר עופר יעקב, פרמדיק שהגיע לזירה. "כשהגענו לזירת האירוע היה דם רב בכל הדירה, ורק במזל פציעותיהם לא היו חמורות בהרבה".