התחפשה לדתייה - והבריחה שב"חים פלסטינים לישראל

בלשי משטרת מחוז ש"י לא האמינו למראה עיניהם כשבתוך תא מטען של מכונית חשודה איתרו 5 פלסטינים שניסו להסתנן לישראל. מי שהפתיעה את הבלשים לא פחות הייתה נהגת הרכב, צעירה תושבת טייבה, שהתחפשה ליהודיה מסורתית

הפלסטינים בתא המטען (דוברות מחוז שי)

המשטרה עצרה תושבת טייבה בשנות ה-20 לחייה, לאחר שבמכוניתה נמצאו שוהים בלתי חוקיים, שהוחבאו בתא המטען. רכב השב"חים נעצר בתוך שטח ישראל, לאחר שהצעירה הצליחה להסוות את הופעתה בדרך מקורית במיוחד - באמצעות תחפושת של אישה יהודייה בלבוש דתי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בימים האחרונים התקבל במשטרה מידע מודיעני אודות אישה המתכוונת להעביר שוהים בלתי חוקיים משטח הרשות הפלסטינית לשטח ישראל. השוטרים חיפשו אחר רכב חשוד אך התקשו לאתרו.

החשודה בהברחה (דוברות מחוז שי)

אמש (א') בפעילות של בלשי תחנת בנימין, נעצרה הצעירה, הלבושה כאישה דתייה, כשהיא נוהגת לבדה במכונית. לאחר בדיקה התברר כי מדובר בתושבת טייבה, שעברה את מחסום רנטיס לכיוון תחומי הקו הירוק. בבדיקה בתא המטען נמצאו חמישה פלסטינים תושבי השטחים.

אחד השב"חים (דוברות מחוז שי)

במכונית נמצאו פריטים בעזרתם הורידה הנהגת את החשד במחסום כמו דגל ישראל, תיק תחפושות ואפילו תמונה של ילדה התלויה על מראת הרכב, עליה כתוב "גן ויצו" בשגיאות כתיב. כל המעורבים נעצרו ונחקרו במשטרה.