שברו שורות: סמים נתפסו בקרוון

במשטרה חושדים ששישה חשודים בסחר בסמים מאזור המרכז שאבו השראה מסדרת הטלוויזיה הפופולרית "שובר שורות" ועשו שימוש בקרוון על מנת להסתיר ולשנע סמים. ברשות החשודים נתפסו מעל 100 ק"ג של מריחואנה, מספר כלי רכב ומאות אלפי שקלים במזומן. במקרה אחר עצרה המשטרה 7 קטינים בחשד שמכרו סמים לקטינים בבית ספרם

הקרוון שנתפס

האם סוחרי סמים מאזור המרכז שאבו השראה מאחת מתכניות הטלוויזיה הפופולריות בשנים האחרונות - שובר שורות? שוטרי ימ"ר תל אביב עצרו בשעות הלילה (שישי) 6 חשודים במכירה ובהפצה של סמים. ברשות החשודים נמצא קרוון ששימש על פי החשד לשינוע הסמים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אנשי ימ"ר תל אביב, בפיקודו של ניצב משנה גדי אשד, פשטו הלילה על מספר מבנים ברמת גן, קריית אונו ובמושבים רינתיה ומנוחה ומצאו 106 ק"ג סמים. אומנם לא מדובר בקריסטל מת' כמו בסדרה המפורסמת, אלא במריחואנה, אך גורמים בחקירה מאמינים כי הרעיון להשתמש בקרוון נבע ישירות מצפייה בסדרה.

מאות אלפי שקלים במזומן

בין היתר תפסו השוטרים עשרה כלי רכב, בהם ג'יפים וטרקטורון, וכן סכום של 430 אלף שקלים במזומן. בית המשפט הורה להאריך את מעצרם של החשודים, כולם בשנות ה-30 לחייהם, בשבעה ימים. "כשתתבהר התמונה יתברר שהמהומה הייתה רבה כמעט על לא מאומה", אמר עורך דין ירום הלוי, פרקליטם של שלושה מהחשודים.

במקרה אחר עצרה המשטרה שבעה קטינים כבני 15, תושבי השרון ועמק חפר, בחשד שמכרו מריחואנה לתלמידים בתחומי בית ספרם. במהלך חקירתם קשרו את עצמם הקטינים למעשים המיוחסים להם.

חקירתם העלתה חשד כי אחת המעורבות נהגה לגנוב מאמה גראס רפואי שהחזיקה ברישיון ולספק אותו לחבריה. בתום החקירה שוחררו הקטינים בתנאים מגבילים ובהתאם לחוקי הנוער.