חשד לרצח: צעיר נורה למוות וצעיר נוסף נפצע בינוני-קשה

צעיר כבן 23 נהרג לאחר שנורה ברחוב יפת בעיר. צעיר נוסף פונה במצב בינוני-קשה לבית החולים איכילוב עם פצעי ירי בפלג גופו העליון וברגליו. נסיבות המקרה נחקרות, ונבדק החשד שהרקע למעשה הוא סכסוך בין עבריינים

ארכיון (חטיבת דוברות משטרה)

חשד לרצח על רקע פלילי ביפו: צעיר כבן 23, תושב תל אביב, נמצא הערב (ו') ללא רוח חיים ברחוב יפת בעיר. צוותי מד"א שהוזעקו למקום נאלצו לקבוע את מותו, ופינו לבית חולים צעיר שנפצע בינוני-קשה בתקרית. המשטרה החלה בחקירת המקרה, ונבדק החשד כי מדובר בסכסוך בין עבריינים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

חובשים ופרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום העניקו לשניים טיפול רפואי, וקבעו את מותו של אחד מהם. פצוע נוסף, בשנות ה-20 לחייו, פונה לבית החולים איכילוב בתל אביב במצב בינוני עד קשה. הצעיר סובל מפצעי ירי בפלג גופו העליון ובגפיו.

במשטרה הדגישו כי הרקע לאירוע הוא ככל הנראה פלילי. "מחקירה ראשונית עולה כי הירי בוצע מרכב חולף", הוסיפו. כוחות משטרה הגיעו לזירה על מנת לאסוף ראיות. ברחוב טוביה בעיר נמצא רכב שרוף מסוג "יונדאי", ועל פי החשד הרכב השרוף קשור לאירוע הירי. חבלן משטרתי הוזעק על מנת לבדוק את הרכב.

באירוע ירי נוסף שהתרחש הערב ברהט נפצעו שני גברים וקיבלו טיפול רפואי במקום מצוותי מד"א. שני הפצועים, בני 33 ו-20, פונו במצב בינוני עם פצעי ירי לבית החולים סורוקה בבאר שבע.