פיצוץ מטען בחולון: "כל הבית רעד"

כוחות גדולים של משטרה הוזעקו לבניין מגורים בן 4 קומות לאחר שמטען חבלה התפוצץ בכניסה. אין נפגעים באירוע, אך נזק נגרם למבנה. במקום מתגורר עבריין מוכר והרקע לאירוע פלילי. תושבים טוענים כי לא מדובר באירוע חריג בשכונה ומאשימים: "לא שומרים עלינו, המשטרה יודעת בדיוק מה קורה כאן אבל לא עוזרת לנו"

פיצוץ עז החריד הבוקר (חמישי) את תושבי רחוב ארבע ארצות בחולון וגרם לבהלה רבה. כוחות משטרה שהוזעקו לזירה מצאו שרידי מטען חבלה שהתפוצץ בכניסה לבניין מגורים בן ארבע קומות. אין נפגעים באירוע, אך נגרם נזק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת   

חבלני משטרה מצאו כי מדובר במטען קטן יחסית שהונח בצמוד לעמוד בכניסה למבנה, כשעה לאחר צאתם של הילדים המתגוררים באזור לבתי הספר.

בבניין מתגורר עבריין המוכר למשטרה ולפי ההערכה הרקע לאירוע פלילי וקשור בו. השוטרים החרימו את כל מצלמות האבטחה שהתקין האיש סביב הבניין.

מצלמות האבטחה הוחרמו (עזרי עמרם)

אחת השכנות סיפרה לחדשות 2 Online: "כל הבית רעד, היה פיצוץ מטורף, כמה דקות לפני כן חזרתי מסיבוב עם הכלב". לדבריה, כשנכנסה לבניין ראתה כי חדר המדרגות מלא באבק ותיבות הדואר הרוסות לחלוטין.

האישה ודיירים נוספים זעמו על התעלמות המשטרה, לטענתם, ממה שמתרחש בשכונה ואמרו כי אירועים כאלה מתרחשים מדי שבוע. "אני לא מרגישה ששומרים עלינו, במשטרה יודעים אבל לא עוזרים לנו", אמרה האישה.

"היה פיצוץ מטורף", מחוץ לבניין בחולון (עזרי עמרם)

שכנה נוספת אמרה כי כולם יודעים מי היה היעד לפיצוץ. "זה סכסוך מוכר, מי שמתגורר כאן עוסק בהלוואות וכל שני וחמישי יש כאן משטרות", טענה. "זו חוצפה לשים מטען בכניסה לבניין, זה יכול היה להפיל את הבניין או סתם לפגוע במישהו, הוא בנה לו את המשרדים שלו כאן".