תדלק ולא שילם - ותקף את המתדלק. צפו

נהג מונית, שטען כי אין לו כסף, סירב לשלם למתדלק ועבר לבעיטות ואגרופים. מצלמת אבטחה תיעדה את התקיפה האלימה, בעקבותיה נעצר הנהג. המתדלק המוכה הדגיש כי אם נהג המונית רק היה מבקש את הכסף, הוא היה תורם לו בשמחה

בתקופה האחרונה סרטונים רבים של "הישראלי המכוער" סוחפים את הרשתות החברתיות ואתרי החדשות. התיעוד ששודר הערב (רביעי) במהדורה המרכזית חריג אפילו בסטנדרטים האלו: נהג מונית נכנס לתחנת דלק, קיבל שירות ודלק - וסירב לשלם עבור הדלק שרכש. תגובתו לא הייתה רק אלימה או חצופה, אלא גם פלילית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

נ', המתדלק, שחזר את האירוע - שתועד במצלמות האבטחה: "הוא אמר לי 'אין כסף, מה אתה לא מבין עניין?" בשלב זה נכנס הנהג למונית: "אני נשען לו על המונית, והוא אומר 'אני אשבור לך את הראש". הנהג סטר לו פעמיים מתוך הרכב. 

(חדשות 2)

המתדלק מיהר להתקשר למשטרה, ובזמן שהמתין למענה חזר ודרש שוב מהנהג לשלם. "הוא יצא מהמונית והביא לי סטירה", תיאור. "ניסיתו לחסום אותו עד שהשוטרים יגיעו ופתאום הוא עושה רברס ועוד פעם מביא לי בעיטה". 

בשלב זה נהג המונית לחץ על הדוושה ונמלט מהמקום, כשבדרך הוא כמעט ודרס את נ' בדרכו. הנהג התוקף אותר וזומן לחקירה במשטרה בחשד לתקיפה וגניבה.

נ' המתדלק הדגיש כי אם הנהג היה רק מבקש, הוא היה מלווה לו בשמחה כסף עבור הדלק. "אני לא מבין למה הוא לא אמר לי 'תשמע, גבר, נתקעתי, אתה יכול להביא לי 50 שקלים ואחזיר לך מחר או עוד שבוע?' הייתי שם לו באהבה".