נעצר חשוד בהתחזות לעו"ד ששי גז

תרמית סוכלה על ידי המשטרה, כשצעיר התקשר לאדם שביקש ייעוץ משפטי והציג עצמו כעו"ד ששי גז. המשטרה חושדת שהוא אמר ששליח מטעמו יגיע לאסוף את שכר הטרחה לאחר שכבר "הושג "הסדר טיעון עם הפרקליטות". האיש חשד במתקשר, ולאחר שהמשרד של עו"ד גז אמר כי אין לו קשר לשיחה, השוטרים חיכו לו ועצרו אותו

עו"ד ששי גז - המקורי (עזרי עמרם, חדשות 2)

מי רוצה להיות ששי גז? תושב תל אביב נעצר היום (ה') בחשד שהתחזה לעורך הדין המפורסם בפני אדם שביקש לשכור את שירותיו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לפני מספר שבועות פנה תושב בית שמש לעו"ד ששי גז במכתב, שבו ביקש לשכור את שירותיו עבור בנו. מספר ימים לאחר מכן התקשר למתלונן אדם שהזדהה כעורך הדין, ואמר כי הוא מוכן לקבל את התיק ואף הגדיל לציין כי הצליח להגיע להבנות עם הפרקליטות לגבי הסדר טיעון מקל בסוגיה.

תמורת שירותיו, דרש המתקשר 20,000 דולרים שיימסרו לו מראש, באמצעות שליח שיגיע מטעמו כדי לגבות את שכר הטרחה. בעקבות דרישת התשלום התמוהה, התקשר האיש למשרדו של עו"ד גז וערך מולו בירור בנושא. זה הבהיר לו
כי אין לו כל קשר למתקשר. כמו כן ציין עורך הדין כי באחרונה נודע לו על פנייה דומה של מתחזה לאישה שביקשה לשכור את שירותיו, ולבסוף נעקצה בסכום של 100 אלף שקלים.

נעצר בזמן שספר את הכסף

השניים הגישו תלונה במשטרה, ולאחר תיאום קבעו פגישה עם החשוד. זה הגיע בשעה היעודה למקום המפגש כשהוא רכוב על אופנוע. לאחר שהציג את עצמו בעזרת תעודת זהות מזויפת, קיבל לידיו החשוד את הכסף שדרש, ובעודו סופר את השטרות נעצר בידי שוטרים שצפו בו.

מחקירתו עולה כי מדובר בשלמה בן דוד, תושב תל אביב בן 31, המוכר למשטרה ועבירות נשק. הוא חשוד בהתחזות ובקבלת דבר במרמה. בית משפט השלום בעיר האריך את מעצרו בחמישה ימים, וכעת נבדק האם הונה אנשים נוספים.