כפר שלם: בלשים פשטו על מחסן ומצאו 60 שקי "נייס גיא"

לאחר פעילות מודיעינית הגיעו שוטרים למחסן בו נמצא סם החשוד כ"נייס גיא" במשקל של 1,160 קילוגרמים. תושב המקום בן 31 נעצר, ובמשטרה מעריכים כי החשוד עמד להפיץ את הסם לפיצוציות בתל אביב

60 שקים נתפסו במחסן (חטיבת דובר המשטרה)

סם הפיצוציות המסוכן נתפס לפני ההפצה: שוטרים פשטו הבוקר (ג') על מחסן בכפר שלום ותפסו למעלה מטונה של חומר, החשוד כסם מסוג "נייס גיא".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לאחר פעילות מבצעית מודיעינית, הגיעו הבלשים מתחנת שכונות בסיוע שוטרי יס"ם למחסן, שנמצא בלב שכונת מגורים. במקום נמצאו 60 שקים במשקל 1,160 קילוגרמים המלאים בסם המסוכן, ובמשטרה מעריכים שהסם היה בדרכו לאריזה והפצה ברחובות תל אביב.

בנוסף לסמים, השוטרים מצאו במחסן גם חשוד בהחזקת הפצת הסם, תושב האזור בן 31. החשוד יובא הבוקר לבית משפט השלום בתל אביב לדיון בהארכת מעצרו. מפקד המחוז ניצב סאו הנחה את אנשיו ״לא להרפות ולהילחם בתופעת הסמים הפוגעת בחברה". לדבריו, יש לבצע מבצעים שימגרו את התופעה בצורה נחושה וללא פשרות.

סנ"צ אלון מגן, מפקד תחנת שכונות, ציין כי "מדובר בפעילות ממוקדת אחת מני רבות המבוצעות במסגרת היעד המחוזי והמרחבי להלחם בנגע הסמים ובכלל זה תחליפי הסם והסוחרים בנייס גיא ובסמים אחרים כדוגמתו".

"היעד: להילחם בנגע הסמים" (חטיבת דובר המשטרה)

לפני כחודש וחצי: גבר מת מהזרקת הסם

בבית החולים רמב"ם בחיפה אושפזו בחודש שעבר ארבעה בני נוער, בגילאי 17-16, לאחר שככל הנראה השתמשו בסמי פיצוציות מסוג "נייס גאי". בבית החולים הזהירו כי מדובר במגמת עלייה במספר המקרים שבהם עושים בני נוער שימוש בסמים המורכבים מחומרים אסורים ומטופלים בבית החולים.

כשבוע לפני כן מת גבר בשנות ה-30 לחייו בבית החולים איכילוב בתל אביב כתוצאה מהזרקה לווריד של סם ה"נייס גאי". הגבר הגיע יממה קודם לכן לחדר המיון של המרכז הרפואי בתל אביב לאחר שהזריק את הסם ומיד לאחר מכן התמוטט.