תמונות ראשונות: עו"ד פישר במעצר

כך נראה הפרקליט הבכיר רונאל פישר היום בבית המשפט, לראשונה לאחר מעצרו. בתיעוד בלעדי הוא נראה לובש חולצת טריקו וזיפים על פניו, בעודו מלווה בשוטרים. בתמונות אחרות נראה פישר עם אלון חסן

תמונות ראשונות: מספר שעות לאחר שהותרה לפרסום הפרשה שבמרכזה עורך הדין רונאל פישר, פרקליט הצמרת שנעצר, הוא תועד בפעם הראשונה מאז מעצרו. בתמונות נראה פישר מלווה בשוטרים סמוך לבית משפט השלום בירושלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בתיעוד הבלעדי לחדשות 2, נראה עו"ד פישר כשהוא לובש טי-שירט ולא מגולח. בתמונות אחרות שהגיעו לידי מערכת חדשות 2 Online נראה פישר יחד עם אלון חסן, באירוע משפחתי שהתקיים באוקטובר 2013.

בלעדי: פישר בביהמ"ש (חדשות 2)

עו"ד פישר ואלון חסן, אוקטובר 2013

פרקליטיו של עו"ד רונאל פישר, שנעצר בשבוע שעבר בחשד לעבירות של תיווך לשוחד ושיבוש מהלכי משפט, טוענים כי גורמים שונים מבקשים לפגוע בו בשל הצלחותיו בתחום המקצועי. "עו"ד פישר לא עושה הנחות, לא לעצמו ולא לאחרים, כאשר הדבר נוגע לטיפול בלקוחות המשרד, ולכן ברור מדוע הצלחותיו ויכולותיו המוכחות ממריצות גורמים שונים ואינטרסנטים לנסות ולפגוע בו", מסרו פרקליטיו של פישר.

"המשרד מעולם לא זכה להנחות מגורמי אכיפה שונים ובמסגרת הטיפול המשפטי", הבהירו הפרקליטים. "המשרד נלחם הוא והופך כל אבן, ומעלה כל טענה, מבלי לחשוש מדבר. גם כעת, דבר לא ימנע ממשרדנו להמשיך ולתת את השירות הטוב ביותר עבור לקוחותיו. עו"ד פישר עושה כל הדרוש לבירור הדברים במהרה, ומשכך, אנו משוכנעים כי הסיפור יחלוף בלא כלום".

מחייכים. פישר וחסן

החשד: מידע תמורת כסף

עו"ד פישר נעצר בשבוע שעבר בחשד לעבירות של תיווך לשוחד ושיבוש מהלכי משפט. פישר חשוד שהציע לאלון חסן, יושב הראש המודח של ועד עובדי נמל אשדוד, לשלם לו סכומי כסף נכבדים שיועברו לקציני משטרה בתמורה למידע מתיקי החקירה המתנהלים נגדו.

הפרשה נחשפה לאחר מעצרו של חסן לפני מספר חודשים, כשבמהלך חקירתו חשף בפני החוקרים את ההצעה שקיבל מפישר. לדבריו, פרקליט הצמרת יצר עמו קשר וביקש לייצג אותו, הוא ביקש ממנו בנוסף 150 אלף דולר שאותם יעביר כביכול לקציני משטרה שאותם הכיר עבור מסירת מידע רגיש שעשוי לסייע לו להתחמק מעונש.

כאשר חוקרי המשטרה נוכחו לדעת כי קיים חשד למעורבות של קציני משטרה, הם הפנו את החקירה למחלקה לחקירות שוטרים, שם הוחלט להפעיל את חסן על מנת להפליל את פרקליטו - עו"ד פישר. העברת הכסף בין יו"ר הוועד לשעבר לפרקליט תועדה, אך התברר בשלב מאוחר יותר שהכסף טרם הועבר לגורמים נוספים.

מחומרי החקירה שנאספו עד כה עולה חשד כי פישר הבטיח לפעול לכך ששתי פרשיות משנה שבמסגרתן עלו חשדות נגד אלון חסן לא יבשילו לכדי הגשת כתב אישום נגדו. הוא אף מסר לו פרטים חסויים מהחקירה שמתנהלת נגדו - דבר שעלול לשבש מהלכי חקירה.

בשלב זה אין לחוקרים מידע כי עו"ד פישר אכן מימש את הבטחתו והעביר סכומי כסף לקציני משטרה, זאת בניגוד לדיווחים הראשוניים שלפיהם קצינים בכירים מעורבים בפרשה. עם זאת נבדק החשד שעורך הדין עשה שימוש בקשריו ההדוקים עם קציני משטרה גם במקרים אחרים, עם עבריינים נוספים שאותם ייצג בעבר.

פרשת רונאל פישר - כל העדכונים:

תמונות ראשונות: עו"ד פישר במעצר

פרקליט הצמרת החשוד: עו"ד רונאל פישר

חשד: עו"ד הציע לחסן לשחד שוטרים