חשד: הרצח הכפול ברחובות – חיסול חשבונות

צוות החקירה של מרחב שפלה עדיין לא הגיע למסקנה חד משמעית בנוגע למניע לרצח הכפול שהתרחש ברחובות ובו נהרגו שני צעירים בקרב סכינים. אולם מחקירה ראשונית עולה כי בין השניים היה קשר קודם וככל הנראה הרצח הכפול נבע מסכסוך קודם שהיה בין הצעירים

החשד הוא לחיסול חשבונות. ארכיון (חדשות 2)

עולה החשד כי רצח שני הצעירים אתמול (שבת) ברחובות היה חיסול חשבונות. צוות החקירה במרחב השפלה עדיין לא הגיע למסקנה חד משמעית בנוגע למניע הרצח. אולם עד כה החשד העיקרי היה שהתפתחה קטטה בין חבורה של צעירים תושבי שכונת קריית משה. כעת מתעורר החשד כי סכסוך קודם בין השניים הוא שהוביל לרצח הכפול.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לפי החשד טקבה טשלה בן ה-19, ישב עם חבריו בשכונה כשדוד עבאדי בן ה-28 הגיע גם הוא למקום. החשד הראשוני היה שהריב בין השניים התפתח בעקבות חילופי דברים בין טשלה לחברתו של עבאדי. אולם מהחקירה עולה שככל הנראה בין השניים היה סכסוך מקדים. הקטטה שנוצרה התחוללה בין חבורתו של טשלה לבין עבדאי ובסופה שניהם נמצאו מתים כתוצאה מדקירות סכין.

צוות החקירה ברשותו של רב פקד חיים שריינבנד תחילה עצר עשרה צעירים בחשד למעורבות ברצח. אך לאחר תחקורם, הבינו בצוות החקירה כי רק שניים מעורבים במקרה. השניים הם צעירים שנפצעו גם הם בקטטה, האחד בינוני והשני קל.

המשטרה חושדת במעורבות של שניים שנפצעו בקטטה

שני הצעירים, האחד קטין והשני בגיר, יובאו להערכת מעצר במהלך היום. שי רודה וירון פורר פרקליטיו של הקטין טוענים כי המשטרה עצרה את מרשם לריק. "מדובר בקטין שבכלל לא מעורב באירוע" טענו. "הוא מסר גרסה מפורטת לחוקרים ושיתף פעולה עם המשטרה. אין לו שום קשר לאירוע.

אך את גרסתם של השניים צוות החקירה לא קונה. לפי גורמי המשטרה לעת עתה הקטין וחברו הבגיר הם החשודים המרכזיים בקטטה שאירעה בליל שישי.

תושבי שכונת קרית משה, הלינו על המצב הקשה. הם טוענים כי מקרים כאלה עשויים להתרחש כל לילה. "המשטרה לא נותנת מספיק תשומת לב", הם טוענים. "אנחנו החצר האחורית של רחובות. ההזנחה והפשע שמשתולל כאן הוא ברמות המסוכנות ביותר. נזכרים בנו רק כשיש רציחות כאלה. אם המשטרה לא תציב כאן לילה אחרי לילה נוכחות, אתם תבואו לבקר אותנו שוב ושוב כי כל יום מתרחש פה כמעט רצח".