חשד: נהג הסעות אנס בת 12 הלוקה בשיתוק מוחין

המשטרה עצרה גבר המשמש כנהג הסעות בחשד שביצע עבירות מין בילדה עם מוגבלויות במהלך עבודתו. מהחקירה עולה כי הנהג ביצע בילדה מספר עבירות של אינוס ומעשים מגונים, וכעת נבדקת האפשרות כי ילדות נוספות נפלו קורבן למעשיו

האם ילדות נוספות נפלות קורבן לעבירות המי (רויטרס)

מקרה קשה של עבירות מין נחשף בצפון הארץ: תושב טירת הכרמל כבן 60 העובד כנהג הסעות, נעצר הבוקר (ה') בחשד כי ביצע עבירות מין בילדה הלוקה בשיתוק מוחין.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הנהג החשוד נעצר בעקבות תלונה שהוגשה למשטרה על ידי מחלקת הרווחה בעיריית חיפה, עיר מגוריה של הילדה. מהחקירה עולה כי הגבר החשוד נהג להסיע את בת ה-12 באופן קבוע מביתה. חוקרי ילדים שתישאלו את הילדה אודות המקרה אישרו את פרטי התלונה.

במסגרת חקירת התלונה נבדקת האפשרות כי הנהג ביצע עבירות מין בילדות נוספות. החשוד יובא בהמשך היום לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בחיפה.

לפני מספר חודשים - אירוע דומה באותה העיר

לפני כשלושה חודשים נחשף אירוע דומה, שהתרחש גם הוא בחיפה, בו נחשד נהג הסעות בן 47 כי נהג לאנוס ולבצע מעשים מגונים בנערה אוטיסטית בת 14. מהחקירה עלה כי החשוד נהג לאסוף את הנערה לרכבו למרות שאינו הנהג שאמור להסיע אותה כלל, משום שסיים את עבודתו בחברת ההסעות. למרות זאת, הוא המשיך בקשר עם הילדה.

בחודש שעבר נחשף מקרה אונס קשה, לאחר שהורים לילדה אוטיסטית בת 9 התלוננו כי אחד התלמידים במוסד החינוכי בו למדה אנס אותה - וכי בית הספר הסתיר את המקרה. האב הגיש תלונה במשטרה, שלפיה בתו הותקפה על ידי תלמיד בן 19 וחצי בתא השירותים. "הוא גרר אותה אל תוך התא, הרים אותה, חנק אותה, הפשיט אותה מכל הבגדים, סתם את הפה שלה ותקף אותה", כך שיחזר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. המקרה נעצר לאחר שאחת העובדות במוסד שמעה רעשים חריגים מן השירותים וראתה את המעשים.