חשד לרצח: גופה עם סימני אלימות נמצאה בשיחים בנתניה

בשעות הבוקר התגלתה גופת גבר בשביל עפר צידי בין נתניה לאביחיל. צוות מד"א שהגיע לזירה נאלץ לקבוע את מותו של הגבר, שמת ככל הנראה מפגיעה חזקה בפלג גופו העליון. צוותי משטרה רבים הגיעו לזירה והחלו בחקירת המקרה, על מנת לקבוע את הרקע למות הגבר

אילוסטרציה (משטרת מחוז דרום)

חשד לרצח בנתניה: עוברי אורח איתרו הבוקר (ד') גופת גבר סמוך לרחוב בר יוחאי בעיר עם סימני אלימות קשים בפלג גופו העליון. לצוות מד"א שרון שהוזעק למקום לא נותר אלא לקבוע את מותו, והמשטרה פתחה בחקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הגופה נמצאה בעשבייה בשטח פתוח שבין נתניה לאביחיל, לא רחוק מבית ספר מקומי. מבדיקה משטרתית ראשונה עולה כי המעשים האלימים בוצעו ככל הנראה לפנות בוקר.

מותו של האיש, שפרטיו טרם ידועים, נגרם מפגיעה חזקה בראשו. כוח משטרתי בפיקודו של נצ"מ דורון תורג'מן, מפקד תחנת נתניה, הגיע למקום כדי לבחון את הזירה. חוקרי זיהוי פלילי מנסים להבין את נסיבות מותו והרקע לאירוע האלים.

בשעות הלילה נמצאה גופת גבר כבן 80 בחצר בניין בקריית גת, לאחר שככל הנראה רצח את אשתו ושם קץ לחייו. גופת אשתו נמצאה עם סימני אלימות בתוך הבניין, ובמשטרה חושדים כי הגבר ביצע את הרצח לאחר שלא היה יכול לעמוד בעלויות הטיפול בה. בסביבתו הקרובה של הקשיש אמרו כי הוא רמז בתקופה האחרונה שהוא לא מסוגל לסעוד יותר את אשתו, חולת פרקינסון, גם היא כבת 80.