הניסיון לבצע עבירות מין בילד תועד במצלמת האבטחה

סרטון וויראלי שהופץ ברשתות הסלולר מסעיר בתקופה האחרונה את העולם החרדי - בסרטון נראה בבירור ניסיון של בחור צעיר לענג את עצמו באמצעות מגע בילד כבן 9, אותו הוביל לחדר מבודד. הבוקר נעצר חשוד במעשה, בית המשפט צפוי להאריך את מעצרו

בשבועות האחרונים מתרוצץ בקבוצות רשת הוואטסאפ סרטון קשה לצפייה, בו נראה גבר חרדי במה שנדמה כניסיון לבצע עבירות מין בילד קטן. הסרטון הופץ בצמוד לבקשה לנסות לזהות ולהסגיר את הבחור הנראה בסרטון למשטרה. הבוקר (ג') עצרו שוטרי מרחב דן אדם בשנות ה-30 לחייו תושב אלעד, בחשד לביצוע המעשה. בהמשך היום הוא יובא לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

המקרה המזעזע תועד בתחילת חודש מאי במצלמת אבטחה שהוצבה במבנה ציבורי ברחוב לנדא בבני ברק. בתחילת הסרטון נראה הגבר החרדי כשהוא מוביל ילד קטן לתור החדר. בשלב הראשון נראה כי הילד מהסס להיכנס עם הצעיר לחדר המבודד, אך לבסוף מתרצה. לאחר שהבחור מוודא כי הדלת סגורה וכי אין אנשים זרים בחדר, הוא מתחיל ללטף את פניו של בן ה-9, ומצמיד את גופו אליו. בשלב מסוים פונה הילד לכיוון הדלת ומנסה לפתוח אותה, אלא שהחשוד עוצר בעדו ומוריד את ידיו מן הידית.

בשלב זה, מושיט הגבר החרדי את ידו אל אזור חלציו, ככל הנראה בכדי לענג את עצמו, בשעה שהוא שב ומלטף את פניו של הילד. לאחר מספר רגעים נראה בן ה-9 כשהוא הולך במהירות לכיוון דלת צדדית, והגבר אחריו. לאחר מספר דקות בהן נמצאים החשוד והילד באזור חשוך שהמצלמה אינה קולטת, נפתחת הדלת - ככל הנראה על ידי אחד מחבריו של הילד - והוא נראה כשהוא בורח במהירות מן החשוד.

בשבוע שעבר בן 33 נעצר בחשד לביצוע עבירות מין בילדה בת 6 באחד מבתי המדרש באלעד. המעצר הגיע לאחר שהתקבל דיווח בתחנת ראש העין, לאחר שגבאי בית הכנסת המקומי תפס את החשוד בשעה שביצע את אותם מעשים על ילדה אחרת - ותיעד אותו במצלמת הטלפון הנייד.
הגבאי לא הסתכם בלתעד את המעשים, אלא גם התעמת עם החשוד שאמר להגנתו כי נכנס עם הילדה לחדר השומם בכדי למחות את זיעתה בשל החום. הגבאי ביקש מהחשוד לצאת מהמקום ועיכב אותו עד הגעת השוטרים שעצרו אותו.