בת 21 נחקרה באזהרה בחשד שבדתה כי נחטפה

צעירה התקשרה בשעות הלילה למוקד המשטרה וטענה כי נחטפה על ידי פלסטינים. אולם במהלך חקירתה התברר כי בינה ובין נהגי הרכב היתה היכרות מוקדמת. במשטרה הבהירו כי האירוע לא בוצע על רקע לאומני או פלילי

המשטרה חוקרת: האם הצעירה באמת נחטפה? (חדשות 2)

לאחר שדווח הלילה כי התעורר חשד בנוגע לחטיפה נוספת שבוצעה במהלך הלילה , הבוקר מתבררים פרטים נוספים לפיהם הצעירה שהתלוננה עלתה לרכבם של החשודים בהסכמה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בשעות הלילה התקבלה שיחה במוקד 100 של המשטרה לפיה צעירה בת 21 העובדת בתחנת דלק סמוך לביתר עילית נחטפה באמצעות כלי רכב על ידי שני ערבים, ושהיא מוחזקת בבניין בכפר פלסטיני. כוחות משטרה וצבא פעלו מיידית, ובסיוע של איכון טלפוני הם הצליחו לאתר אותה בבניין בתוך הכפר בית ג'אלא הסמוך לירושלים.

בתום האירוע נלקחה הצעירה לחקירה בתחנת המשטרה בגוש עציון, אז התברר כי קיימת בינה לבין לפלסטינים שנסעו בכלי הרכב היכרות מוקדמת. לאחר שהדבר התגלה, הוחלט לחקור באזהרה את הצעירה, תושבת צור הדסה, שהודתה כי עלתה למכונית בהסכמה וטענה כי השניים רק כלאו אותה בדירה בכפר בניגוד לרצונה.

הצעירה נשארה על הקו, המשטרה איתרה את הרכב

מתחקור ראשוני של המשטרה עולה כי בסיום עבודתה נפגשה הצעירה עם חבר שלה. בתום המפגש, בזמן שהייתה בדרכה לטרמפיאדה באזור מקום עבודתה, רכב לבן ובו שני ערבים הכניסו אותה בכוח לרכב והובילו אותה לבניין בו היא נמצאה.

עם קבלת השיחה במוקד המשטרה, הורו כוחות הביטחון לצעירה לנסות ולשמור על קו פתוח מול המוקדנים. לאחר בדיקת מיקום הטלפון הנייד שלה הצליחו השוטרים להגיע למבנה בו היא הוחזקה ושיחררו אותה ללא פגע. 

זהותם של שני הפלסטינים ידועה לחוקרים, וכעת מתקיימות סריקות בכדי לאתרם. במשטרת מחוז ש"י מבהירים כי לא מדובר באירוע על רקע לאומני או פלילי, וכעת מתמקדת החקירה בניסיון להבין מדוע ניסתה להציג את האירוע כחטיפה.