חשד: ביצע מעשים מגונים בילדים תמורת אלכוהול וסיגריות

תלונה שהתקבלה במשטרת צפת הובילה לחקירה נגד תושב העיר בן 38 בחשד לביצוע שורת מעשים מגונים בילדים. בעקבות עדותם של הילדים החשוד נעצר ונחקר. מחקירתו עלה כי עומדים נגדו אישומים בגין מעשים דומים בערים אחרות בארץ. בקרוב יוגש נגדו כתב אישום נוסף

נאשם בעבירות מין נוספות. אילוסטרציה (חיים ריבלין)

פרשת פדופיליה נחשפה בצפון: משטרת צפת עצרה לפני כשבועיים עבריין מין מורשע בן 38 תושב העיר בחשד שביצע שורת מעשים מגונים בילדים בני 12 עד 14. בעקבות עדותם של חלק מהילדים בימים האחרונים, הצליחו במשטרה לאסוף די ראיות לגיבוש כתב אישום נגד החשוד. מחר (שני) תבקש המשטרה להאריך את מעצרו עד תום ההליכים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ראשיתה של הפרשה לפני כשבועיים, אז התקבלה בתחנת צפת תלונה על פרשת עבירות מין ופדופיליה שבה מעורבים קטינים המוגדרים נוער בסיכון. במהלך חקירה מאומצת שנפתחה בנושא הגיע לידי המשטרה מידע נוסף על כך שקטינים תושבי העיר נראו כשהם מתרועעים עם גבר זר באופן מעורר חשד.

בתום מאמצים מרובים אותרו תשעה ילדים שעל פי החשד הותקפו בידי האיש, אך אלה סירבו לתאר את המעשים המיניים שביצע בהם על פי החשד. רק לאחר שדובבו בידי חוקרי הילדים במשרד הרווחה, חשפו את מערכת היחסים הפסולה שהתקיימה בינם ובין החשוד.

במסגרת אותם יחסים נהג החשוד להזמין את הילדים לדירתו, שם על פי המיוחס לו צפה עמם בסרטי פורנו וביצע בהם מעשים מגונים בתמורה למשקאות אלכוהוליים, סיגריות וכסף מזומן. בעקבות העדויות נגדו החשוד נעצר ונחקר וכעת נבדק האם ישנם קטינים אחרים שנפלו קורבן למעשיו. בין השאר התברר כי נגד החשוד עומדים אישומים בגין עבירות דומות שביצע בערים אחרות.