חשד: תושב אלעד תקף מינית בת 6 בבית מדרש

בימים האחרונים התלוננו תושבי אלעד על גבר חשוד כבן 33 המתרועע עם ילדים באזור בית המדרש בעיר. גבאי בית המדרש לא היסס לרגע וביצע מארב מתוכנן לאיש. ברגע שהבחין בו נכנס למקום מסתור עם ילדה כבת 6, הוא התנפל עליו תוך שהוא מתעד את מעשיו

החשוד תועד בשעת מעשה

גבר כבן 33 מראש העין נעצר לאחר שלפי החשד נכנס עם ילדה כבת 6 לחדר צדדי באחד מבתי המדרש בעיר אלעד וביצע בה עבירות מין. מעצרו הוארך עד ליום שלישי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אתמול התקבל דיווח בתחנת ראש העין על גבר שלפי החשד תקף ילדה. שוטרי סיור שמיהרו לבית המדרש עכבו את האיש לחקירה בגין חשד לביצוע עבירות מין בקטינה, כשבסיומה נעצר.

הסיפור הזה מטריד את מנוחתם של תושבי אלעד בימים האחרונים, לאחר שאמה של הילדה ניגשה לגבאי בית הכנסת והתלוננה בפניו כי האיש ניסה להיכנס יחד עם בתה לאחד מהתאים בבניין בית המדרש.

הגבאי החליט לפעול מייד ותצפת מביתו, הנמצא בסמוך, על המקום כשהוא ריק מאדם. כעבור זמן מה, זיהה את החשוד, שחזר פעם נוספת לזירה, אך הפעם עם ילדה אחרת.

החשוד שנתפס: "רציתי לנגב לילדה את הזיעה"

הגבאי לא היסס והחליט לפעול. הוא ניגש במהירות לחלון אחד התאים אליו נכנס האיש יחד עם הילדה, תוך שהוא מתעד את מעשיו באמצעות מצלמת הטלפון הסלולרי. בסרטון ניתן לראות את הגבאי מתעמת עם החשוד ושואל אותו אודות מעשיו עם הילדה. בתגובה ענה לו החשוד כי כל רצונו היה למחות את זיעתה בשל החום.

הגבאי ביקש מהחשוד לצאת מהמקום ועיכב אותו עד הגעת השוטרים שעצרו אותו. במקביל, הזעיק את אמה של המתלוננת הקודמת, על מנת שתזהה אותו. השוטרים לקחו את החשוד לתחנת המשטרה והיום בצהריים הוא הובא לבית משפט השלום בפתח תקווה להארכת מעצר.

סגן ראש עיריית אלעד, צוריאל קריספיל, ששמע על הסיפור, ביקש ליידע את תושבי העיר בדבר המקרה ולגשת ולהעיד נגד החשוד במידה ושמעו על מקרים דומים. "פניתי גם לרב העיר וגם הוא חשב כי חובה ומצווה לפרסם את מעשיו של הצעיר כדי שזה לא ישוב לבצע מעשים שכאלה בשנית", סיפר סגן ראש העיר לחדשות 2 Online.