מאות טאבלטים וסמארטפונים נגנבו

נהג משאית שנדרש להוביל כ-2,000 סמארטפונים, טאבלטים ומחשבים ניידים, פנה לחברת הסלולר וסיפר להם כי נשדד בדרך וכי כל הרכוש נגנב ממנו. אלא שבמהלך החקירה עלה החשד שדווקא הנהג וחברו הם אלו שגנבו את המכשירים. השניים נעצרו

אילוסטרציה (AP)

עקץ את מעסיקיו? נהג משאית שהוביל כ-2,000 סמארטפונים, טאבלטים ומחשבים ניידים עבור חברת סלולר, חשוד שביים שוד ולמעשה גנב את הסחורה. ביום שני הוא נעצר בידי שוטרי היחידה המרכזית מחוז מרכז יחד עם חברו, והיום (ה') יובאו השניים לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בראשון לציון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

ה"שוד" אירע בחודש אפריל, כשהנהג נדרש להוביל את הסחורה מהמרכז הלוגיסטי של חברת הסלולר באזור השרון למרכז החלוקה של החברה בפתח תקווה. לדברי הנהג, הוא נשדד סמוך למחלף וינגייט כאשר נסע דרומה, והמשאית אותרה נטושה באזור געש. במהלך החקירה עלה החשד כי דווקא נהג המשאית היה מעורב בגניבת הסחורה.

על פי החשד, השלל שגנב הנהג בעזרת חברו כולל כאלף סמארטפונים מתקדמים, כ-500 טאבלטים וכ-500 מחשבים ניידים, כאשר שווייה הכולל של הסחורה נאמד בכמיליון וחצי שקלים. השניים חשודים בעבירות של גניבה בידי מורשה, מסירת ידיעה כוזבת, קשירת קשר לפשע, גניבה בנסיבות מחמירות והחזקת נכס חשוד כגנוב.

"זאת לא משטרת ישראל, זו מתפרת ישראל", אמר לחדשות 2 Online הנהג החשוד. "תופרים לי תיק. לא שדדתי ולא גנבתי. התנפלו עליי אלמונים. אני הקורבן. במקום שהמשטרה תמצא את השודדים האמיתיים שצוחקים על כולם, אותי ואת חבר שלי מביאים לבית המשפט".

למרות הדברים הללו, השופטת אליאנא דניאלי האריכה את מעצר הנהג וחברו בחמישה ימים. "לחשוד המרכזי ולחברו עבר פלילי מכביד, בין היתר כיוון ששניהם הורשעו בעבר בעבירות רכוש וחברו של הנהג הוא אסיר ברישיון". פרקליטיהם של החשודים, עו"ד שוקרי אבו טביק ועו"ד איהב ג'לג'ולי, אמרו כי מרשיהם "לא שדדו ולא ביימו שום שוד. צריך לשחרר אותם הביתה לאלתר".