חשד: "מדריך רוחני" הבטיח ברכה ואנס

תושב יהוד בשנות ה-30 לחייו נעצר על ידי המשטרה בחשד שתקף נשים שביקשו לקבל ממנו שירותי ייעוץ וברכה. על פי החשד, הוא נהג לאחוז בהן עד לערפול הכרה ואז לבצע את זממו. במשטרה מעריכים כי נשים נוספות הותקפו

הברכה הסתיימה באונס, אילוסטרציה (רויטרס)

דף פייסבוק פופולארי המוקדש לאדם המציג עצמו כ"מדריך רוחני", שימש עבור תושב יהוד כר פורה לאיתור נשים במצוקה המבקשות ברכה, במטרה לתקוף אותן מינית - כך על פי החשד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האיש, בן 38, חשוד כי אנס לפחות שתי נשים שביקשו את עזרתו, ואף שילמו לו אלפי שקלים על שירותי "הייעוץ" שהעניק. אתמול, לאחר שהשתיים אזרו אומץ והגישו נגדו תלונה, עצרה אותו המשטרה בחשד לביצוע המעשים החמורים.

החשוד הציג עצמו בפני הנשים כמומחה לתורת הזוהר והקבלה, ובעמוד הפייסבוק שלו הציע לייעץ ולברך נשים שונות שפנו אליו. על פי החשד, הוא נהג להזמין אותן לדירתו - שם פעל בדפוס חוזר: לאחר שיחת הייעוץ, החל לגעת בהן, תפס אותן בחוזקה עד לערפול הכרה ואז ביצע את זממו.

במשטרה מעריכים כי נשים נוספות נפלו קורבן לאיש, שעמוד הפייסבוק היה פעיל במיוחד בעת האחרונה. ברשת ניתן למצוא שלל פניות מצד נשים המבקשות את עזרתו - החל מצעירה המתקשה במציאות זוגיות, ועד אישה נשואה המבקשת לקבל את ברכתו למציאת פתרון לבעיותיה הכלכליות.

עד כה התלוננו נגד החשוד שתי נשים, הטוענות כי קיים עמן יחסי מין בניגוד לרצונן. היום הוא הובא לדיון בבית משפט השלום בתל אביב שם הוחלט להאריך את מעצרו בשלושה ימים. במקביל, במשטרה ממשיכים לחקור את הנושא, מתוך הערכה כי עם פרסום הדבר, נשים נוספות יתלוננו נגד "המברך" המנצל.