בן 14 לקח תינוק מהגן: "אין לי אחים"

הנער הגיע לגן ילדים במודיעין עילית ואמר לגננת שאמו של התינוק ביקשה ממנו להוציאו לזמן קצר. הגננת מסרה לו את התינוק ורק לאחר מכן טרחה להתקשר לאם, שאמרה כי היא לא מכירה את הנער. המשטרה הוזעקה ומצאה את הנער עם התינוק לא רחוק מהגן. בחקירתו הסביר כי רצה לדעת איך זה מרגיש כשיש אחים קטנים. הגננת תיחקר

התינוק הוחזר בריא ושלם (אילוסטרציה) (חדשות 2)

"אין לי אחים - רציתי לדעת איך ההרגשה" - זה ההסבר שנתן לשוטרים נער בן 14 שלקח תינוק בן 10 חודשים מגן ילדים במודיעין עילית - למרות שהוא כלל אינו קשור אליו. הגננת שנתנה לו את התינוק תיחקר היום (ד') במשטרה בחשד לרשלנות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האירוע המוזר התרחש אתמול, כשהנער הגיע אל הגן, פנה לגננת וביקש להוציא את אחד התינוקות בטענה כי אמו של התינוק ביקשה ממנו להוציאו ל-20 דקות. רק לאחר שהגננת נתנה לנער את הפעוט, היא התקשרה לאם כדי לבדוק האם יש אמת בדבר.

לאחר שהתברר שהאם לא ביקשה שיוציאו את הילד וכי היא כלל לא מכירה את הנער, הזעיקה הגננת את המשטרה.

תוך זמן קצר אותר הנער עם התינוק, שאמנם היה בריא ושלם אבל נראה מפוחד. הקטין, חסר עבר פלילי, עוכב לחקירה עם הוריו, והסביר כי לקח את התינוק כי אין לו אחים. "רציתי לדעת איך ההרגשה", אמר לשוטרים. הוא שוחרר בתנאים מגבילים.

"הוא הצליח לברר את שמו של הפעוט, ביקש אותו ל-20 דקות, ויצא מהגן", סיפר גורם במשטרת ש"י לחדשות 2 Online. "כל הניידות הוקפצו, התינוק נמצא בריא ושלם".