גרמנייה נעצרה בנתב"ג בחשד שאיימה על קורין אלאל

האישה נעצרה אמש, מיד לאחר שנחתה בארץ, בחשד שאיימה במשך שבועות על הזמרת הישראלית. בחקירתה טענה שלא הגיעה כדי לפגוע בזמרת, אלא כדי להזהיר אותה. היא הועברה למתקן אשפוז פסיכיאטרי ובהמשך תיבדק

מאויימת: קורין אלאל, ארכיון (גילי יערי, פלאש 90)

מעצר לא שגרתי בנמל התעופה בן גוריון: אישה מגרמניה נעצרה אמש (א') מיד לאחר שנחתה בישראל, בחשד שאיימה במשך שבועות על חייה של הזמרת הישראלית קורין אלאל. במשטרה חושדים שהאישה הגיעה לישראל על מנת לפגוע בזמרת. הרקע לסכסוך בין השתיים לא ברור, ובינתיים נשלחה החשודה לבדיקה פסיכיאטרית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הסיפור החל לפני מספר שבועות, אז סיפרה הזמרת בריאיון עיתונאי כי יש בגרמניה מישהי שמאיימת עליה ושולחת לה מסרים קשים באמצעות האינטרנט. אתמול נחתה האישה בישראל, ובמשטרה - שקיבלה מידע מראש על הגעתה - החליטו לא לקחת סיכון. שוטרי משטרת הגבולות שהמתינו לחשודה עצרו אותה לחקריה מיד לאחר הנחיתה.

לשוטרים היא סיפרה כי היא לא הגיעה לארץ על מנת לפגוע באלאל, אלא כדי להזהיר אותה, לא ברור ממה. במשטרה שלחו את התיירת לבדיקה פסיכיאטרית, וכעת היא מאושפזת במתקן לבריאות הנפש תחת תנאי מעצר. בהמשך, ייבדק האם יש מקום להמשיך בהליכים משפטיים נגדה.

המשטרה בישראל מנסה להבין מה הרקע לאיומים על הזמרת הישראלית, בהתחשב בעובדה ששתי הנשים ככל הנראה מעולם לא נפגשו. במשטרה ציינו כי למרות האיומים בעבר כלפי אלאל זאת לא הפעם הראשונה שהאישה הגרמנייה מבקרת בישראל.