התפתחות משמעותית בחקירת רצח שלי דדון

כמעט חודשיים לאחר רצח הצעירה שלי דדון ז"ל במגדל העמק, חלה התפתחות משמעותית בחקירה. גורמים בשב"כ ובמחוז צפון במשטרה מעריכים כעת כי הפרשה קרובה לפענוח. בשבוע שעבר הותר לפרסום כי במהלך החקירה נעצרו 6 קטינים תושבי כפר הסמוך לנצרת, אך הם שוחררו מבלי שהוגש נגדם כתב אישום

שלי דדון ז"ל (פייסבוק)

האם רצח שלי דדון ז"ל קרוב לפענוח? התפתחות משמעותית חלה בחקירת רצח הנערה בת ה-19 מעפולה, שגופתה נמצאה לפני כחודשיים במגדל העמק. גורמים המנהלים את החקירה במחוז צפון של המשטרה ובשב"כ מעריכים כי הפרשה קרובה לפיצוח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בשבוע שעבר התיר בית המשפט העליון לפרסום כי במהלך חקירת רצח הצעירה שלי דדון ז"ל מעפולה, נעצרו שישה קטינים, תושבי אחד הכפרים הסמוכים לנצרת. השישה נחקרו ולבסוף שוחררו ללא שהוגשו נגדם כתבי אישום. בית המשפט ציין בהחלטתו כי "בינתיים חלה התפתחות אחרת בחקירה".

זירת הרצח במגדל העמק (סונארה נט)

"מנעו ממני אוכל ומים, קשרו אותי לכיסא שעות רבות, ושאלו אותי על הרצח ואמרתי להם שאני לא קשור ולא מכיר את הבחורה - והנה אני בחוץ", טען אחד החשודים ששוחרר. "זה פגע מאוד בי ובמשפחתי ואני מקווה שמי שטעה ישלם את המחיר".

"מהיום הראשון שעצרו את הבנים שלנו, ידענו שהם אינם קשורים לסיפור הזה", הוסיף בשיחה עם חדשות 2 online אביו של אחד העצורים. "המשטרה והשב"כ עלו על עץ גבוה ומנעו מהם להיפגש עם עורכי דין. בסוף התברר שהם לא קשורים לאירוע".

המשפחה על קברה של הבת (אלון שני, חדשות 2)

תחילה דווח כי המשטרה מעריכה כי רצח הצעירה במגדל העמק בוצע על רקע לאומני, אך לפני כחודש אמר השר לביטחון פנים יצחק אהרונוביץ' כי לא בטוח שכך היה. אהרונוביץ' ציין כי "כל כיווני החקירה נבדקים והחקירה מתקדמת" והביע תקווה שפרטים נוספים יתבררו בזמן הקרוב.