שוחרר החשוד בתקיפת ילדה בת 5

המשטרה החליטה לשחרר בתנאים מגבילים את החשוד, תושב פרדס חנה בן 24, לאחר שחקירה העלתה כי אינו קשור למקרה החטיפה והתקיפה המינית של הילדה אתמול לפנות בוקר. פרקליטו של החשוד: "החלטת המשטרה מצביעה על כך שלאיש לא היה שום קשר לפרשה"

אילוסטרציה (רויטרס)

תושב פרדס חנה בן 24, שנעצר בחשד לחטיפה ותקיפה מינית של ילדה בת 5, שוחרר היום (ו') לביתו בתנאים מגבילים, לאחר שהמשטרה קבעה כי אינו קשור לאירוע החמור.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אתמול האריך בית המשפט את מעצרו של החשוד עד ליום ראשון הקרוב, אך בתום ביצוע פעולות חקירה נוספות הוחלט לשחררו. במסגרת המגבלות הוחלט על הרחקתו של הצעיר מבית משפחת הילדה.

"החלטת המשטרה מצביעה על כך שלאיש לא היה שום קשר לפרשה", אמר עו"ד ניב ישי המייצג את החשוד מטעם הסנגוריה הציבורית. "יש לברך על כך שהמשטרה הבינה זאת ושחררה אותו תוך זמן קצר". במשטרת חדרה ממשיכים בחקירת האירוע ועד כה טרם נעצרו חשודים נוספים.

אתמול לפנות בוקר נמצאה הילדה על ידי אזרח כשהיא משוטטת לבדה ברחוב בפרדס חנה. האיש מיהר להזעיק את כוחות המשטרה שהגיעו למקום. אמה של הילדה טענה בפני מקורביה כי בתה סיפרה כי צעיר נכנס לביתה דרך החלון, סתם את פיה והוציא אותה אל חצר הבית.

עוד סיפרה הילדה כי הצעיר, המוכר למשטרה, אמר לה שאמה נמצאת בבית הכנסת הנמצא בסמוך לבית המשפחה וכך פיתה אותה להגיע עמו למקום. אביה של הילדה הוסיף כי היא סיפרה לו שהחשוד "עלה עליה", ומכאן החשד כי תקף אותה מינית.