פרסום ראשון: נסגר התיק נגד הקומיקאי ירון ברלד

ארבעה חודשים אחרי שהתפוצצה הפרשה, הודיעה פרקליטות מחוז חיפה על סגירת התיק נגד הבדרן מחוסר ראיות. הודעה נמסרה לפרקליטו, עו"ד ליאור אפשטיין, ולמתלוננת נגדו

התיק נסגר. ירון ברלד (חדשות 2)

פרסום ראשון: פרקליטות מחוז חיפה החליטה היום (ה') לסגור את התיק נגד הקומיקאי ירון ברלד מחוסר ראיות. נגד הבדרן התנהלה חקירה בגין מעשה מגונה לכאורה בנערה בת 17. הודעה נמסרה לפרקליטו, עורך הדין ליאור אפשטיין, וכן למתלוננת נגדו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

עו"ד אפשטיין מסר בתגובה כי "המחיר האדיר שצריך לשלם כדי להגיע לתוצאה משפטית שהייתה ברורה מראש מכאיב לכולנו. זה סוף טכני לאירוע ידוע מראש. לא מדובר בניצחון משפטי אלא בתהליך מדויק של הפרקליטות. חבל על המחיר האישי, הזמן והכאב האדיר ששילמו כל הנוגעים בדבר בתיק הזה".

הפרשה נחשפה בחודש פברואר השנה, אז נחקר הבדרן והקומיקאי, כוכב התכנית "ארץ נהדרת" ירון ברלד, בחשד לביצוע המעשה.

ברלד, המתגורר בתל אביב, שוחרר תחילה בתנאים מגבילים למעצר בית בן חמישה ימים לאחר שנחקר בתחנת חדרה. מפרטי החקירה עלה כי השחקן הכיר את הנערה חודשים ספורים קודם לכן, בעקבות שיחות ממושכות שקיימו ברשת.

בחקירתו טען ברלד כי לא ידע שהיא קטינה. מנגד, טענה הנערה בתלונתה במשטרה כי הקומיקאי הבטיח לה שייקח אותה לאודישנים ויקדם את הקריירה האמנותית שלה.

מהפקת התכנית "ארץ נהדרת" נמסר: "זו בשורה משמחת לכולנו ובעיקר עבור ירון, שעבר התמודדות לא פשוטה, ויחזור לתכנית בתחילת העונה הבאה".‬