הילדים שנרצחו לפי החשד בידי אביהם: ישי ושרה נעמי לוי

בית משפט דן בהארכת מעצרו של אבי לוי, החשוד ברצח שני ילדיו במושב ישרש לפני כשבוע וחצי, והתיר לפרסם את שמות הילדים: ישי בן 12 ושרה נעמי בת 10. הם הובאו אתמול למנוחות בארה"ב שם מתגוררת אמם‎. מעצרו של האב הוארך בשבוע

בית משפט השלום בראשון לציון התיר היום (ה') לפרסום כי אבי לוי הוא האב החשוד ברצח שני ילדיו, ישי לוי, בן ה-12, ושרה נעמי לוי, בת ה-10, לפני כשבוע וחצי במושב ישרש. מעצרו של האב הוארך בשבוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"קרן לא רצתה לאפשר לאב להסתתר מאחורי צו איסור הפרסום, היא רוצה שכולם יחשפו לשמות ולתמונות", הסביר את הבקשה להתרת פרסום השמות עורך הדין שי צדיק, שייצג את אמם של הילדים בדיון.

ביום שלישי האחרון, לפנות בוקר הוטסו גופותיהם של הילדים לאוהיו שבארצות הברית וביום למחרת הובאו למנוחות בהלוויה רבת משתתפים בקהילה היהודית "תורת אמת" בקולומבוס, בה מתגוררת האם קרן.

אבי לוי. האב החשוד ברצח (עזרי עמרם)

האם היא שביקשה להביא את ילדיה לקבורה בארצות הברית, זאת מאחר ושם היא מתגוררת בשנים האחרונות. האב ומשפחתו לא הביעו התנגדות לבקשת האם קרן. 

הילדים נמצאו כפותים בידיהם ורגליהם

הרצח הנורא התרחש בתחילת החודש סמוך לשעה חצות. האב הגיע לתחנת המשטרה ברמלה, כשידיו מגואלות בדם, וסיפר ליומנאי בקור רוח כי רצח את שני ילדיו. שוטרים שהגיעו לביתו במושב ישרש מצאו שם את את ישי ושרה נעמי, שהגיעו באותו הבוקר מארה"ב, כשהם מוטלים על הקרקע ללא רוח חיים, כפותים בידיהם וברגליהם ועיניהם מכוסות.

האב ובנו שאותו רצח לפי החשד

קרוב משפחה סיפר אז כי לא היו כל סימנים מקדימים לאירוע ובשעות הערב עוד שיחקו שרה נעמי וישי ביחד עם שאר ילדי המשפחה. "כולנו אכלנו יחד ושמחנו איתם", אמר. "הלכנו הביתה בסביבות 22:00 בלילה ואחרי שעתיים נודע לנו הנורא מכל".

"התרשמתי מאדם שעל אף השקט החיצוני שמוקרן הוא סוער בפנים", אמר סניגורו של האב, עורך הדין רן אלון מהסניגוריה הציבורית בדיון בהארכת מעצרו ביום חמישי האחרון. "היה לי קשה לקבל ממנו תשובות, הוא מאוד מהורהר ולאו דווקא בשל האירוע. הוא מסר לי שאינו רוצה להישלח לבדיקה פסיכיאטרית".