בת 5 סיפרה להוריה: "הותקפתי מינית"

ילדה כבת 5 נמצאה משוטטת לבדה ברחוב בפרדס חנה לפנות בוקר, והמשטרה בודקת חשד שהותקפה מינית. תושב העיר נעצר בחשד שחטף אותה מביתה וביצע בה מעשים מגונים. בדיון בהארכת מעצרו טען: "לא נגעתי בה, זו עלילת שווא"

אילוסטרציה (רויטרס)

חשד לתקיפה מינית חמורה: ילדה כבת חמש נמצאה לפנות בוקר (חמישי) משוטטת לבדה ברחוב בפרדס חנה. במשטרה נבדק חשד כי היא נחטפה מביתה על ידי צעיר, שתקף אותה מינית. החשוד, תושב העיר בן 24, נעצר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הילדה בת החמש נמצאה על ידי אזרח סמוך לביתה, זה מיהר להזעיק את כוחות המשטרה שהגיעו למקום. אמה של הילדה טענה בפני מקורביה כי בתה סיפרה כי צעיר נכנס לביתה דרך החלון, סתם את פיה והוציא אותה אל חצר הבית.

עוד סיפרה הילדה כי הצעיר, המוכר למשטרה, אמר לה שאמה נמצאת בבית הכנסת הנמצא בסמוך לבית המשפחה וכך פיתה אותה להגיע עמו למקום. אביה של הילדה הוסיף כי היא סיפרה לו שהחשוד "עלה עליה", ומכאן החשד כי תקף אותה מינית.

החשוד נלקח לחקירה ובהמשך גם נעצר. חוקרי מז"פ הגיעו לזירה על מנת למצוא ריאיות פורנזיות. מאוחר יותר הובא החשוד לדיון בבית המשפט, שבו הכחיש מכל וכל את הטענות: "לא קרה שום דבר. לא נגעתי בילדה, שום דבר, זו עלילת שווא". בית המשפט האריך את מעצרו בארבעה ימים.

עו"ד שי ניב, סנגורו של החשוד, אמר כי "מרשי מכחיש כל קשר לפרשה ומשתף פעולה עם החוקרים". לטענתו, לחשוד ישנו אליבי מוצק ומעצרו נגרם כתוצאה ממחלוקת שהייתה בעבר עם משפחת הילדה.