"חטפו אותי": ההטרדות למוקד 100. האזינו

על רקע חטיפת שלושת הנערים בסוף השבוע, שוב סופגת המשטרה ביקורת ציבורית על התנהלותה, אולם כחולי המדים טוענים כי הם נאלצים להתמודד מדי יום עם אזרחים – בעיקר נערים – שפונים אליהם בהטרדות ובמתיחות. גם בימים מתוחים אלו ישנם נערים שבחרו לבצע מעשה קונדס ו"לפברק" חטיפה. כך זה נשמע

חשבנו שאירוע הטראומתי של חטיפת שלושת הנערים בסוף השבוע ישנה משהו, אבל מתברר שגם בימים רגישים אלו מוקדני המשטרה נאלצים להתמודד עם הטרדות ושיחות חסרות טעם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אתמול (ב') התקבלה שיחת טלפון במוקד ירושלים, כשלמוקדנית ענה נער שלחש "חטפו אותי", וניתק את השיחה. כל האמצעים הופעלו, השיחה אוכנה ובתוך זמן קצר הגיעו הבלשים לדירה בירושלים, שם הם מצאו נער בן 14 שמיד הודה בכך שביצע מעשה קונדס. גם אחיו היה בדירה באותו הזמן ולא מנע מבעדו להתקשר למוקד 100 של המשטרה.

קצין המוקד לא הסתפק בשיחה עם הנערים בביתם. הוא איתר כעבור זמן קצר את אמם של הנערים ושוחח עמה בטלפון. "וואי, הבן שלי, איזה שובב הוא", ענתה האם לקצין המוקד. "אני ממש מתנצלת".

שיחת טלפון דומה הגיעה לאותו מוקד בירושלים גם היום. שוב נער התקשר בכדי להטריד את מוקדני המשטרה והשאיר את אותה ההודעה. במשטרה מבהירים כי לא מדובר במקרים חריגים וכי זו השגרה שבה הם פועלים.