חשד: בגירה קיימה יחסי מין עם בן 13

המשטרה חוקרת תלונה של רשויות הרווחה נגד צעירה בשנות ה-20 לחייה מנהריה, שעל פי החשד קיימה מערכת יחסית בעלת אופי מיני עם קטין. "בשלב הנוכחי ידוע רק על מקרה אחד", נמסר ממחוז חוף במשטרה

אילוסטרציה (רויטרס)

חשד לפרשיית מין בנהריה: צעירה בשנות ה-20 לחייה חשודה שקיימה יחסי מין עם קטין בן 13. שוטרי תחנת נהריה חוקרים את התלונה, שהוגשה מטעם רשויות הרווחה בעיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

החקירה נגד הצעירה נמצאת בראשיתה, והחשודה למעשה טרם נעצרה ונחקרה. ממחוז חוף במשטרה נמסר כי "בשלב הנוכחי ידוע רק על מקרה אחד שבו קיימה הצעירה מערכת יחסים בעלת אופי מיני עם קטין".

בסוף החודש שעבר נחשפה פרשת מין חמורה בקריית גת, שבמסגרתה נעצרה אישה כבת 40 בחשד שקיימה יחסי מין עם מאות קטינים בעיר וסביבותיה. החשד התעורר לאחר שאחד ההורים התלונן במשטרה ומבדיקה שנפתחה עלה חשש כי האישה נשאית HIV. מבדיקה שנערכה לה עלה כי היא אינה נושאת את הנגיף.

"תוצאות הבדיקה מוכיחות שהמידע הראשוני היה מוטעה ולאישה נגרם עוול", אמרה פרקליטתה, "יש להמשיך ולבדוק את טענותיה כי היא זו שנוצלה על ידי חבורת נערים".

אביו של אחד הנערים המעורבים בפרשה אמר אז לחדשות 2 Online כי "זו אנחת רווחה ואני שמח מאוד שאני שומע את זה כי היינו בלחץ היסטרי. הייתה נהירה של ממש לבדיקות וכולם העבירו תסריטים בראש. לפחות זו חצי נחמה".