חשד: בן רצח את אמו בדירתה בבאר שבע

שוטרים שהוזעקו לדירת מגורים בעיר בעקבות דיווחים של השכנים מצאו שם מחזה קשה מאוד: קשישה בת 90 שרועה על הרצפה ללא הכרה ודופק, כשעל גופה סימני אלימות קשים. רופא מד"א קבע את מותה. בנה, ככל הנראה מעורער בנפשו, נעצר על ידי המשטרה

חשד לרצח בדרום. אילוסטרציה (חדשות 2)

חשד לרצח בתוך המשפחה בבאר שבע: גופתה של אישה בת 90 נמצאה בדירתה, כשעליה סימני אלימות. בנה, בשנות ה-50 לחייו, שמתגורר איתה בבית, נעצר על ידי המשטרה. נסיבות האירוע נחקרות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע החל בשעה 17:15, אז הגיעו השוטרים לדירת מגורים בעקבות דיווחי השכנים. כשנכנסו השוטרים לדירה, הם מצאו את הקשישה ללא רוח חיים, כשעל הגופה נמצאו סימני אלימות קשים. רופא מד"א שהגיע למקום נאלץ לקבוע את מותה של האישה.

בנה שהתגורר איתה בבית, ככל הנראה מעורער בנפשו, נעצר על ידי המשטרה בחשד שביצע את המעשה. הוא מתוחקר בתחנת המשטרה וככל הנראה יובא בפני שופט ביום ראשון.

בת 14 נורתה למוות בצפון

שלשום נרצחה נערה בת 14 שנורתה למוות בכפר טובא זנגריה בגליל. כוחות ההצלה שהגיעו למקום מצאו את הפצועה כשהיא במצב אנוש. החשודים במעשה, בני 18 ו-20, נמלטו מהמקום ונעצרו לאחר סריקות.

הנערה פונתה לבית החולים זיו שבצפת, תוך שמבוצעות בה פעולות החייאה. כשהגיעה הפצועה לבית החולים נאלץ הצוות הרפואי לקבוע את מותה.

הפאראמדיקית שרון בן צבי שהגיעה לזירת האירוע סיפרה: "ראינו נערה כבת 14 מחוסרת הכרה, ללא נשימה וללא דופק עם מספר פצעי ירי בפלג גופה העליון. הענקנו לה טיפול רפואי וביצענו פעולות החייאה מתקדמות שנמשכו במהלך הפינוי לבית החולים. מצבה היה קשה ביותר ובחדר המיון נאלצו הרופאים לקבוע את מותה".