חשד לניסיון רצח בבת ים: בן 50 נדקר בדירתו, זוגתו נחקרת

כוחות משטרה והצלה שהוזעקו לדירה ברחוב ירושלים בעיר מצאו את הגבר, בשנות החמישים לחייו, כשהוא דקור בכל חלקי גופו. הוא פונה במצב קשה לבית החולים וולפסון בחולון. זוגתו של הגבר, בת 30, עוכבה לחקירה בחשד למעורבות באירוע. בשלב זה טרם ברור הרקע לדקירה

בן 50 נדקר בדירתו, זוגתו נחקרת. ארכיון (עזרי עמרם, חדשות 2)

חשד לניסיון רצח בבת ים: גבר בשנות ה-50 לחייו נמצא בדירה ברחוב ירושלים בעיר כשהוא דקור בכל חלקי גופו. מצבו מוגדר קשה. זוגתו של הפצוע עוכבה לחקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

סמוך לשעה 12:30 הוזעקו צוותי מגן דוד אדום לדירה שבה מתגורר הגבר. פרמדיקים פינו אותו לקבלת טיפול רפואי בבית החולים וולפסון בחולון. בת זוגו, בת 30, נחקרת בחשד למעורבות באירוע.

כוחות גדולים של משטרה הגיעו לזירת הדקירה ופתחו בחקירה ובאיסוף ממצאים מהמקום. בשלב זה הרקע לאירוע טרם ברור והחקירה נמשכת.

חשד: אב רצח את שני ילדיו

זירת הרצח בישרש (עזרי עמרם, חדשות 2)
הלילה הגיע גבר ממושב ישרש בשפלה לתחנת המשטרה המקומית וסיפר לשוטרים כי דקר למוות את שני ילדיו הקטנים. כוחות רבים שהוזעקו לדירת האב מצאו במקום את גופות השניים - ילד בן 12 וילדה בת 10.

על גבי גופם של הילדים ניכרו סימני אלימות קשים ומותם נקבע במקום. אמם של הילדים אינה נמצאת בארץ. החשוד בביצוע המעשה התגורר יחד עם אשתו לשעבר, אימם של הילדים, ביחידת דיור שבמושב עד שהתגרשו לפני כשנתיים.

הבית בו נמצאו גופות הילדים (עזרי עמרם)

לאחר הפרידה, המשיך החשוד לגור במושב ואילו גרושתו עברה להתגורר בארה"ב שם גידלה את הילדים. לפי הסכם הגירושים הילדים היו אמורים להגיע לארץ פעמיים בשנה. לדברי המשטרה, הוגשו תלונות נגד הגבר בשנים 2005 ו-2009.

אחיותיו של החשוד אספו את הילדים משדה התעופה ובילו איתם במהלך היום. לאחר מכן, שהו הילדים עם אביהם ביחידת הדיור בה הוא חי, הצמודה לבית הוריו. בסביבות השעה חצות הגיע החשוד לתחנת המשטרה וסיפר כי רצח את ילדיו.