צעיר שנעצר בקטטה לשוטרים: "הסכין? זה בשביל לחתוך סלט"

שוטרים שהגיעו להפריד בקטטה אלימה בין חבורות צעירים באילת עצרו את אחד הצעירים, שנתפס במקום עם סכין מוחבאת בתחתוניו. ההסבר שסיפק: "אני טבח, אני מתכוון לחתוך איתה סלט". למרות התירוץ המקורי – הצעיר וחברו נעצרו ויוגש נגדם בקרוב כתב אישום

הסכין שנתפסה על החשוד (חטיבת דובר המשטרה אילת)

שוטרי משטרת אילת שמעו לאורך השנים לא מעט תירוצים של חשודים בביצוע עבירות, אבל הפעם גם הם הופתעו מהתירוץ המקורי של צעיר שנתפס מחזיק סכין במהלך קטטה. האיש אמר להגנתו: "אני טבח ומתכוון לחתוך סלט", אך השוטרים לא השתכנעו ועצרו אותו בגין קטטה, החזקת סכין ואיומים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע התרחש לפני יומיים בעיר הנופש הדרומית, כשקטטה אלימה פרצה בין חבורת צעירים תושבי העיר בעקבות הערה גסה לאישה שהייתה עם אחת החבורות. הרוחות התלהטו במהירות, והמשטרה הגיע להפריד בין הניצים.

שוטרי מג"ב בפיקודו של מפקח משנה ליאור עינא, שהגיעו למקום, הבחינו בשניים מהצעירים, כשאחד מהם ללא חולצה עם סכין מטבח מוחבאת מאחור בבגדיו התחתונים. במהלך ההשתלטות על החשוד החמוש, שניסה להתנגד למעצר, חברו נמלט מהזירה ושוטרי סיור בפיקודו של רס"ל רם הרוש איתרו את הנמלט תוך זמן קצר.

החשוד טען בפני השוטרים שהוא טבח ואמר שהוא התכוון לחתוך סלט ירקות בעזרת הסכין שנמצאה בתחתוניו. למרות התירוץ המקורי, השוטרים לא השתכנו בכוונתו הקולינרית של הצעיר, והוא נעצר יחד עם חברו.

אתמול האריך בית המשפט באילת את מעצרם של החשודים ובכוונת המשטרה להגיש כתב אישום כנגד השניים בגין קטטה, החזקת סכין ואיומים כבר בימים הקרובים.