ככה לא מלמדים לנהוג: רכב לימוד לא עצר בתמרור

מורה לנהיגה מבאר שבע לא מנעה מהתלמיד שלה להמשיך לנסוע בתמרור עצור, ותועדה במצלמות החדשות המותקנות בניידות המשטרה. בתחילה היא הכחישה, אך לאחר שעומתה עם הסרטון היא נאלצה להודות. האחריות על המתרחש ברכב מוטלת עליה כמורה והיא נקנסה. צפו בתיעוד המקרה

מורה לנהיגה בבאר שבע נתפסה על חם, כשתלמיד שלה לא עצר בתמרור עצור במהלך השיעור והיא לא עשתה דבר כדי לעצור את הרכב. ניידת משטרה של משטרת התנועה הארצית בנגב שהייתה בסמוך תיעדה את העבירה באמצעות המצלמה החדשה המותקנת בניידות, והמורה נאלצה להודות בעבירה למרות שהכחישה בתחילה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי החוק, המורה היא בעלת השליטה ברכב ונושאת באחריות של נהג. היא היתה אמורה לוודא שהמכונית לא תבצע עבירות תנועה, ובוודאי שלא עבירות המוגדרות כעבירות מסכנות חיים. לחובתה של המורה נרשמו ארבע נקודות וקנס של 250 שקלים.

המצלמות החדשות שהכניס אגף התנועה של המשטרה מתעדות את פעילות שוטרי משטרת התנועה הארצית בנגב, ובמשטרה הדגישו כי האכיפה מתמקדת בעבירות שיש בהן כדי לסכן חיים.

לקראת הקיץ החלו באגף התנועה במבצע האכיפה המיוחד "קיץ בטוח". עם סיום הלימודים יחלו שוטרי אגף התנועה לבצע אכיפה בתחום הסעות הילדים לקייטנות, התקני ריסון ובטיחות ואכיפה מוגברת לאיתור נהגים שיכורים בחופי הרחצה ובלילות, סמוך למועדונים ומוקדי הבילוי.