חשד: קשיש רצח את רעייתו בגליל, בנם הזעיק את השוטרים

המשטרה עצרה קשיש בן 84 המתגורר בכפר בגליל העליון, לאחר שעל פי החשד רצח את אשתו באמצעות פטיש. השוטרים הגיעו לזירת הרצח לאחר שבנם של השניים שוחח עם אביו, שמע ממנו על הרצח, והזעיק את המשטרה. בהמשך היום יובא הבעל לדיון בהארכת מעצרו

חשד: קשיש רצח את אשתו, ארכיון (פוראת נסאר)

חשד לרצח בגליל: המשטרה עצרה לפנות בוקר (ד') גבר בן 84 בחשד שהיה מעורב ברצח אשתו - ככל הנראה באמצעות פטיש, לאחר שגופתה נמצאה בדירתם בכפר דיר אל אסד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מחקירה ראשונית עולה החשד כי בעלה של האישה בת ה-77 התקשר לאחד מילדיהם המשותפים וסיפר לו כי ביצע את המעשה. הבן, שהבחין בגופת אמו כשעליה סימני אלימות בפלג הגוף העליון ובראשה, הזעיק מיד את שוטרי משטרת כרמיאל.

שכן המתגורר בסמוך לדירתם של בני הזוג סיפר הבוקר כי הופתע מאוד מהרצח. "האב הקשיש הוא זה שהודיע לאחד מבניו שרצח את אשתו", אמר השכן. "כל הרצח הזה מוזר, בהתחשב בגילם של השניים... לא שמענו על אלימות שהיתה ביניהם".

לדירתם של השניים הגיע גם צוות זיהוי פלילי משטרתי תוך ניסיון לאסוף ריאיות במסגרת החקירה. במקביל, עצרו השוטרים את בעלה של האישה והוא נלקח לחקירה בתחנת המשטרה. מאוחר יותר צפוי הבעל להילקח לבית המשפט לצורך דיון בהארכת מעצרו.