הוארך מעצר ההורים החשודים בהתעללות בבתם

זוג הורים בני 43 ו-52 מאשקלון נעצרו בחשד להזנחת 12 ילדיהם והתעללות בבתם בת השבע. המקרה נחשף לאחר שמורתה של הילדה הבחינה בסימני אלימות על גופה. ההורים מכחישים את המיוחס להם. עורך דינו של האב: "אף אחד מהילדים לא אושפז ולא נגרמה לו חבלה חמורה"

אילוסטרציה (חדשות 2)

זוג ההורים מאשקלון החשודים בהזנחת 12 ילדיהם ובתקיפת בתם בת השבע הובאו הבוקר לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום באשדוד. המשטרה ביקשה להאריך את מעצרם ב-10 ימים, אך בית המשפט קבע כי הוא יוארך ב-4 ימים - עד יום שישי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"האב משתף פעולה עם חוקריו ומכחיש את המיוחס לו", הבהיר עורך הדין איציק פרץ מהסנגוריה הציבורית המייצג את האב לפני הדיון. "חשוב להדגיש, שאף אחד מהילדים לא אושפז ולא נגרמה לו חבלה חמורה. אנו סבורים שיש לבצע את המשך החקירה מבלי לגרום נזק לילדים ולכן רצוי לשחרר את האב בתנאים מגבילים".

גם עורכת הדין חופית אדרי, המייצגת את האם מטעם הסנגוריה הציבורית, הכחישה את החשדות נגד ההורים. "המעצר גורם נזק למשפחה, אפשר ורצוי לבצע את המשך פעולות החקירה כשהיא בתנאים מגבילים בלבד".

המורה הבחינה בסימני אלימות על גוף הילדה

המקרה נחשף לאחר שמורתה של הילדה בת ה-7 הבחינה בסימני אלימות על גופה. היא פנתה להנהלת בית הספר ושם עדכנו את שירותי הרווחה. אנשי הרווחה מיהרו לדווח למשטרה.

השוטרים שנחשפו למראות קשים בבית המשפחה החליטו בהחלטה מהירה לעצור את ההורים, בני 43 ו-52, ולקחו אותם לחקירה. במקביל, העבירו אנשי הרווחה את הילדים להשגחתם של עובדים סוציאליים - עד שיוחלט בבית משפט האם לפזרם למשפחות אומנה.ההורים חשודים בעבירות של תקיפת קטין הגורמת חבלה של ממש, הזנחת קטין ורשלנות בגידול ילדים.