הנער שהוכה בגלל מצית משחזר: "הכו אותי בראש ובעטו בפנים"

י' הוכה נמרצות במהלך קטטה שפרצה בין שתי חבורות בגבעתיים – והכל בגלל מצית. עתה כך משחזר את רגעי הפחד: "הם שברו לי את העצם של ארובת העין ואני זקוק לניתוח". 4 צעירים נעצרו בחשד שתקפו את הנער תחת סעיף החשד: "תקיפת סתם"

"הם עשו עליי מעגל, קפצו עליי, נתנו לי מכות בראש, בעטו לי בפנים" - כך שיחזר היום (ב') הנער י' בשיחה עם חדשות 2 את המכות הקשות שספג במהלך קטטה שפרצה בין שתי חבורות בגבעתיים והכל - בגלל מצית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הכל החל לאחר שהנער בן ה-16 יצא עם חבריו ביום שישי האחרון לאזור הקניון בגבעתיים. שם, כמה עשרות מטרים מתחנת משטרה, פרצה קטטה בין שתי חבורות צעירים מסיבה שרירותית במיוחד.

"לחבר שלי הייתה מצית קליפר בכיס", תיאר י'. "הילדים האלה ראו את זה, אמרו לו: 'ילד, תביא את זה שנייה'. אז הילד בתמימות הביא להם. אמרו לו: 'אנחנו לא מחזירים לך את זה, אתה יכול ללכת'. מפה ושם התחילו להתגרות בו". 

הנער נזקק לניתוח (חדשות 2)

הנער מספר כי בשל המכות שספג נזקק לניתוח. "הם שברו לי את העצם של ארובות העין, ואני צריך לעבור עכשיו ניתוח שירימו לי את החלק הזה של הפנים שהוא שקוע וישימו לי ברזלים שיתמכו", אמר.

חבריו של י' פנו למשטרה וארבעה תוקפים נעצרו. בית המשפט האריך הבוקר את מעצרם בסעיף חשד המתאים במדויק לתיאור העבירה: "תקיפה סתם".

י' הוא לכאורה קורבן קטן של האלימות בין בני הנוער ברחובות. הוא נפצע "רק" באורח קל אך בפועל שבר גם את הלסת וגם את ארובות העין. את החבלות הפיזיות ירפאו בבית החולים דנה באיכילוב, לשם פונה. עם הקושי הנפשי, יהיה לו קשה הרבה יותר להתמודד.