בגלל מצית: שבר בארובת העין ובלסת

שתי חבורות נערים רבו בגבעתיים על מצית, ותוך זמן קצר התלהטו הרוחות ואחד הנערים הותקף והוכה נמרצות. הנער בן ה-16 פונה עם חבלות חמורות לבית החולים דנה. "אתה מפחד שכבר כל אחד יכול להכות אותך", סיפר לחדשות 2 Online

הנער שהותקף (רויטרס)

אלימות קשה בין בני נוער - בגלל ריב על מצית: נער בן 16 מתל אביב נזקק לניתוח כתוצאה משבר בארובת העין ובלסת, לאחר שמספר נערים תקפו אותו על פי החשד בסוף השבוע ברחבת קניון גבעתיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הסיבה לתקיפה היא ריב שהתעורר בין שתי חבורות נערים שבילו במקום על המצית שהייתה שייכת לי', הנער בן ה-16 שהותקף. בתום התקיפה, פונה י' לבית החולים דנה בתל אביב.

ילד בן 12 ושני נערים נוספים בני 14 וחצי נעצרו בחשד למעורבות בתקיפת הנער. שניים מהם אף הובאו הבוקר לדיון בבית משפט לנוער בתל אביב, שם הוארך מערצם עד יום רביעי. הקטין השלישי יובא מחר לדיון בהארכת מעצרו.

הנער שהותקף: "נהייתה לי טראומה"

"בים שישי בערב סיימתי לאכול, ואחרי האוכל יצאתי לטייל ברחבה של קניון גבעתיים", סיפר י' לחדשות 2 Online. "הסתובבנו שם והתחילו להתגרות בנו. ילד מהאזור התחיל להציק לחבר שלי ורצה שנביא לו את המצית שלי שהייתה אצל החבר. הוא הביא לו את המצית ואז הם החליטו שהם לא מחזירים לנו אותה".

"אמרתי להם שיפסיקו, ואז הם התחילו להציק לי", המשיך הנער לשחזר. "לפני שהבנתי מה קרה, הם התחילו לתת לי מכות בראש. אני זוכר שלושה. והכל בגלל שאמרתי להם להפסיק להציק לחבר שלי. כנראה לאחד הילדים הייתה טבעת ביד, דבר שגרם לי לחבלות ולדימום באף, והם הפסיקו רק אחרי שקבוצה של נערים הגיעו לכיוונינו. הם הבריחו אותם ואז גם נתנו לי קרח".

"נהייתה לי טראומה, כי כשאתה חושב על אנשים שרבו איתך על כלום, אתה מפחד שכבר כל אחד יכול להכות אותך", סיכם י' את תחושותיו.