כדי לא להסתבך עם החוק: נהג חדש הסיע נוסעים בתא המטען

שוטרי אגף התנועה הופתעו לגלות שנהג צעיר, בן 18 מאזור השרון, הסיע שני נוסעים במושב האוחרי ושניים נוספים בתא המטען. רשיונו של הנהג, שטען להגנתו ש"ידע שאסור לו כנהג חדש להסיע ארבעה נוסעים", נפסל והרכב הושבת

רשיונו של הנהג נפסל במקום (חטיבת דובר המשטרה)

נסיעה לא שגרתית: שוטרי אגף התנועה במשטרה זיהו בשעות הלילה שבין שבת לראשון רכב פרטי שתא המטען שלו היה שקוע ונמוך באופן מחשיד. כשעצרו את הנהג הצעיר, בן 18, הופתעו לגלות שני נוסעים שהסתתרו בתוך תא המטען.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הצעיר, תושב אזור השרון, נסע בכביש 20 כשברכבו שני נוסעים במושב האחורי. לבקשת השוטרים, הוא פתח את תא המטען, בו התחבאו שני נוסעים נוספים, ששכבו אחד ליד השני.

הנהג הצעיר והחדש טען להגנתו כי ידע שאסור לו כנהג חדש להסיע ארבעה נוסעים ולכן הכניסם לתא המטען. השוטרים לא התרשמו מהפתרון היצירתי - ופסלו את רשיונו במקום. גם הרכב בו הוחבאו הנוסעים הושבת.

במהלך סוף השבוע התמקד אגף התנועה של המשטרה באכיפה ממוקדת בעבירות מסכנות חיים: 143 נהגים נתפסו בגין חציית צומת באור אדום, 282 נהגים קיבלו דוחות בגין אי מתן זכות קדימה להולכי רגל ו- 174 נהגים נתפסו כשהם שיכורים. בעקבות עבירות אלו, רישיונותיהם של 108 נהגים נפסלו, 78 כלי רכב הושבתו ו-180 נהגים זומנו לשימוע לפסילה.