3 נעצרו בחשד למעורבות ברצח הצעיר שנמצא מוטל על מדרכה בנתניה

שעות לאחר שנמצא מוטל על המדרכה בנתניה ללא רוח חיים, עצרה המשטרה שלושה חשודים במעורבות רצח הצעיר בן ה-21. כל שלושת החשודים, בני 19, 20 ו-24, מכחישים קשר לאירוע. אחד מהם אף טען כי הצעיר שתה יותר מדי אלכוהול בחמישי בערב

שלושה צעירים נעצרו אתמול (ו') אחר הצהרים, בחשד למעורבות ברצח של הצעיר שנמצא מוטל על המדרכה ברחוב שלום עליכם בנתניה. הצעיר בן ה-21 נמצא אתמול לפנות בוקר בעקבות דיווח שהתקבל במוקד מד"א. שלושת החשודים יובאו הערב לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בראשון לציון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שוטרי היחידה המרכזית של מחוז מרכז, החוקרים את המקרה, סבורים כי שלושת החשודים שנעצרו בילו עם הצעיר המנוח בחמישי בערב. כל שלושת החשודים מכחישים כל קשר לאירוע.

חשוד אחד, בן 24, הכיר את המנוח. פרקליטו מטעם הסנגוריה הציבורית, עו"ד גיל גבאי, מסר לחדשות 2 Online כי למרשו "אין עבר פלילי, והוא משתף פעולה עם החוקרים אם כי הוא מכחיש את כל המיוחס לו".

חשוד אחר, בן 20, הכיר אף הוא את המנוח. לטענתו, הם שתו יחד בחמישי בערב עד שהוא הלך לביתו ודרכיהם התפצלו. "מרשי שמע על האירוע רק למחרת בבוקר, אין לו שום קשר למקרה", טען עורך דינו מהסנגוריה הציבורית, עו"ד עלא תלאווי.

החשוד השלישי, בן 19, טוען כי הוא לא מכיר כלל את הנרצח. "המעמד הזה קשה לו מאוד", אמרה פרקליטתו מטעם הסנגוריה הציבורית עו"ד לירון פרידלנד. "עצרו אותו מול בני משפחתו, הוא בוכה והוא במצוקה. הוא מעיד כי הוא והמנוח שתו ליד מזרקה בעיר, ולדבריו המנוח שתה יותר מדי".