1.5 קילוגרם הרואין - בתוך הצמיג. צפו

בני זוג ממזרח ירושלים נעצרו לאחר שגלגל הרכב שבו נסעו עורר את חשד שוטרי תחנת הראל. מבדיקה התגלתה כמות גדולה של הסם המסוכן. כך זה נראה

בני זוג מבית חנינא חשודים שהבריחו כמות גדולה של הרואין - כשילדיהם היו ברכב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שוטרי תחנת הראל סמוך למבשרת ציון עצרו אמש (ג') את בני הזוג, עת חזרו עם ילדיהם הקטנים מבילוי ביריחו. המעצר נעשה בעקבות מידע מודיעי שאספו שוטרי התחנה. בחיפוש ראשוני במכוניתם נמצאה במגן השמש כמות קטנה של הסם המסוכן.

בחיפוש נוסף הבחינו הבלשים שאחד מצמיגי המכונית שונה - הוא הוצא ובתוכו נמצאו שקיות הרואין במשקל קילוגרם וחצי. הם נעצרו ויובאו הערב לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בירושלים.

"מדובר בתפיסה יוצאת דופן"

"בעקבות המידע המודיעיני נערכנו לחזרה של הזוג", סיפרה לחדשות 2 Online סנ"צ אנה בן מרדכי רזיאל, מפקדת תחנת הראל של המשטרה. "הם נסעו עם הילדים וניסו ליצור חזות נורמטיבית. הילדים ישנו ברכב, האבא החזיק תינוק על הידיים. כשהם נעצרו במחסום חיזמה, נערך חיפוש ראשוני ברכב בשילוב אמצעים טכנולוגיים, ובמגן השמש נמצא חומר. האבא אמר שזה חומר שלו ושהוא משתמש בו כ-15 שנה. עצרנו את האב, הוא לקח אחריות על שני גרם הירואין, אבל הבנו שעדיין חסר".

"חיפשנו בכל הרכב", המשיכה סנ"צ בן מרדכי רזיאל. "קצין הרכב יוסי בכר החליט לחפש באחד הגלגלים, הוא מצא שאין בו ונטיל ופירק את הגלגל. הברגים היו משוחררים כך שבבדיקה הזאת כנראה גם הצילו את חייהם של בני המשפחה. מדובר בתפיסה באמת יוצאת דופן, שני קילוגרמים של הירואין זה דבר נדיר ומשמעותי ביותר. מדובר בכמות שאינה אופיינית לירושלים ובכלל. אנשי המודיעין ביצעו כאן עבודה מיוחדת ועקשנית כדי להשיג תוצאות".