חשד: התעלל בקשיש - וניסה לברוח לחו"ל‎

מצלמות אבטחה שהוצבו בבית אבות באזור חיפה חשפו חשד להתעללות בקשיש בן 89. החשוד נמלט, אך לאחר יממה נתפס כאשר יצא מדירת המסתור. לטענת המשטרה, הוא תכנן להימלט לחו"ל

אילוסטרציה (חדשות 2)

יממה לאחר הדיווח על ההתעללות, המטפל נעצר: שוטרי מרחב חוף עצרו היום (ג') את המטפל הסיעודי הזר, שנחשד בתקיפת קשיש חסר ישע בבית אבות באזור חיפה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אתמול החלה המשטרה בחיפושים נרחבים אחר החשוד, לאחר שבעל בית האבות העביר את תיעוד התקיפה במצלמות האבטחה לידי המשטרה. "החשוד נעצר על ידי צוות סמוי של תחנת חיפה, לאחר שהסתתר בדירת מסתור בקריית טבעון", נמסר מהמשטרה.

"בידי צוות החקירה ראיות ועדויות הקושרות את החשוד לתקיפה האכזרית", הוסיף דובר המחוז. הצוות המשטרתי שהופקד על איתור החשוד זיהה את הבית והרכב של המטפל, נתין אוקראינה בשנות ה-50 לחייו, וישב בתצפית למשך שעות, עד שהחשוד ניגש לרכבו. בשלב זה זינקו השוטרים לעברו ועצרו אותו במקום.

החשוד ברח אתמול מבית האבות לאחר שדווח למשטרה על המעשים האלימים שתועדו במצלמות האבטחה, ולטענת המשטרה הוא התכוון לברוח מידי המשטרה לארץ אחרת: "מהחיפוש שנערך בתיקו האישי והמזוודה שנשא נמצאו פריטים המעידים על כך שהתכוון להימלט מהארץ". החשוד ייחקר ויובא להארכת מעצר בצאת חג השבועות.