החשודה מקריית גת התלוננה במשטרה: "נאנסתי"

חקירת פרשת המין בקריית גת מסתעפת: לאחר שטענה כי היא הקורבן האמיתי בפרשה, הגישה החשודה בקיום יחסי מין עם קטינים תלונה במשטרה נגד מספר מהמעורבים בפרשה. "היא עצמה נפלה קורבן", אמרה פרקליטתה. "מקווים שהמשטרה תמלא את חובתה ותחקור את התלונה"

החשודה בבית המשפט, השבוע (חדשות 2)

תפנית נוספת בפרשת המין והקטינים בקריית גת: לאחר שמעצרה הוארך אתמול בשבעה ימים נוספים, הגישה הבוקר (ג') החשודה בקיום יחסי מין עם עשרות נערים תלונה במשטרה על מעשה אונס ועבירות מין שבוצעו בה לכאורה על ידי מספר מהמעורבים בפרשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מאחר והאישה עודנה במעצר, התלונה הוגשה על ידי פרקליטתה, עו"ד חופית אדרי מהסנגוריה הציבורית, שטענה כי החשודה נפלה קורבן לעבירות שבוצעו בה וכי היא לא מהווה כל סכנה. "יש לקוות שהמשטרה תמלא את חובתה ותחקור את התלונה עד תום״, הדגישה עו"ד אדרי.

אתמול, בפעם הראשונה מאז התפוצצה הפרשה, התייחסה החשודה בקולה לסערה התקשורתית סביבה. בדיון בבית משפט השלום באשקלון היא טענה שהיא הקורבן האמיתי - לאחר שעברה התעללות קשה מצד הנערים. "השפילו אותי והעלילו עלי עלילה", חזרה ואמרה. "השם ישמור מה עברתי".

כשהיא אזוקה ומנסה להסתיר את פניה, סיפרה החשודה כי פנתה לרשויות הרווחה בעבר אך לא זכתה למענה ראוי. "זה לא יפה שהכפישו את שמי", אמרה בבכי. "אני בחורה תמימה שעברה הכל בחיים, אני לא רוצחת, אני לא גנבת - אל תשפטו אותי".

פרקליטתה של החשודה: "בסיפור הזה כולם קורבנות"

במהלך הדיון הציגה המשטרה ראיות ליחסי המין שקיימה החשודה לכאורה עם עשרות נערים מאזור הדרום בחודשים האחרונים. נציגי המשטרה ביקשו להאריך את מעצרה בתשעה ימים. בית המשפט הורה להאריך את מעצרה בשבעה ימים בלבד, וכעת ממתינים הצדדים לחוות הדעת של הפסיכיאטר המחוזי שיחליט האם היא כשירה לעמוד לדין.

עו"ד  אדרי המשיכה לטעון בתום הדיון לכשלים משמעותיים במערכת הרווחה בעיר שהובילו לטיפול הלקוי בחשודה. "היא עוברת ימים מאוד קשים, היא סיפרה לי המון על האלימות שננקטה כלפיה, עבירות אלימות מיניות מצד גברים ונערים", סיפרה על האירועים שהביאו אותה בין היתר להגיש הבוקר את התלונה במשטרה. "אני חושבת שבסיפור הזה כולם קורבנות".