אותרה הסבתא החשודה בחטיפה

תושבת חיפה כבת 60, החשודה בחטיפת נכדיה בני 4 ו-5, אותרה על ידי מתרחצים בחוף השקמים בטבריה. המשטרה, שהגיעה לעצור את האישה, מצאה אותה ואת נכדיה לנים באוהל בחוף

לאחר חיפושים ממושכים אותרה הבוקר (ג') הסבתא בת ה-60, שעל פי החשד חטפה את נכדיה בני ה-4 וה-5. האישה נמצאה יחד עם הילדים בחוף השקמים בטבריה, לאחר שהקימה במקום אוהל. מתרחצים ששהו בחוף זיהו את האישה המבוקשת ודיווחו למשטרה. צוות ממחלק הנוער במשטרת חיפה הגיע למקום ועצר אותה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המקרה אירע שלשום (א') בשעות אחר הצהריים, עת יצאה האם, ישראלית לשעבר המתגוררת באוקראינה, לטיפול שיניים. על פי החשד, לקחה הסבתא את נכדיה והשאירה מכתב שבו הסבירה את המניע למעשיה.

הסבתא החשודה אותרה (המשפחה)

האם סיפרה לחדשות 2 Online לאחר החטיפה כי "באתי עם הילדים לבקר את אמא שלי. היא רצתה לגדל את הילדים שלי בעצמה. זו בעיה שיש לנו כמה שנים, אבל הסתדרנו. אחרי חמישה ימים היא לקחה את הילדים ועזבה את הבית. מאז אני לא יודעת איפה הם. היא חשבה שיהיה טוב לקחת אותם מההורים שלהם".

אמם של הילדים שנלקחו ע"י סבתם ואותרו בחוף הכינרת הגיעה לתחנת המשטרה על מנת לפגוש את ילדיה. "אני מצטערת שהבעיות המשפחתיות שלנו יצאו החוצה בצורה כזו", אמרה האם. "את כל הזמן מאז שנלקחו ממני הילדים העברתי במשטרה בדאגה ואני חוששת שזה עדיין לא נגמר". סבתם של הילדים הובלה ע"י השוטרים לחקירה‬‎.