החשודה בפרשת המין בקריית גת: "השפילו אותי, אני בחורה טובה"

בדיון בהארכת מעצרה התייחסה החשודה בקיום יחסי מין עם עשרות נערים בקריית גת לראשונה לפרשה: לדבריה, היא הקורבן האמיתי בפרשה לאחר שעברה התעללות קשה מצד הנערים, ולא זכתה לטיפול מרשויות הרווחה

בפעם הראשונה מאז התפוצצה פרשת המין והנערים בקריית גת - החשודה המרכזית מדברת: בדיון בהארכת מעצרה בבית משפט השלום באשקלון, היא טענה בצהריים (ב') כי היא הקורבן האמיתי, לאחר שעברה התעללות קשה מצד הנערים. "השפילו אותי והעלילו עלי עלילה", חזרה ואמרה. "השם ישמור מה עברתי".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כשהיא אזוקה ומנסה להסתיר את פניה, סיפרה החשודה כי פנתה לרשויות הרווחה בעבר אך לא זכתה למענה ראוי. "זה לא יפה שהכפישו את שמי", אמרה האישה שנמצאת בעין הסערה. "אני בחורה תמימה שעברה הכל בחיים, אני לא רוצחת, אני לא גנבת - אל תשפטו אותי".

במהלך הדיון הציגה המשטרה ראיות ליחסי המין שקיימה החשודה לכאורה עם עשרות נערים מאזור הדרום בחודשים האחרונים. נציגי המשטרה ביקשו להאריך את מעצרה בתשעה ימים. בית המשפט הורה להאריך את מעצרה בשבעה ימים בלבד, וכעת ממתינים הצדדים לחוות הדעת של הפסיכיאטר המחוזי שיחליט האם היא כשירה לעמוד לדין.

פרקליטתה, עורכת הדין חופית אדרי, המשיכה לטעון בתום הדיון לכשלים משמעותיים במערכת הרווחה בעיר שהובילו לטיפול הלקוי בחשודה. "היא עוברת ימים מאוד קשים, היא סיפרה לי המון על האלימות שננקטה כלפיה, עבירות אלימות מיניות מצד גברים ונערים", סיפרה עו"ד אדרי. "אני חושבת שבסיפור הזה כולם קורבנות".

ממתינים לחוות הדעת המשפטית (חדשות 2)

החשודה אינה נושאת את נגיף ה-HIV: "נגרם לה עוול"

אתמול הוסר החשש כי החשודה נושאת את נגיף ה-HIV, דבר שגרם לאנחת רווחה בקרב מאות מהורי הנערים באזור הדרום. "תוצאות הבדיקה מוכיחות שהמידע הראשוני היה מוטעה ולאישה נגרם עוול", אמרה פרקליטתה, "יש להמשיך ולבדוק את טענותיה כי היא זו שנוצלה על ידי חבורת נערים".

"זו אנחת רווחה ואני שמח מאוד שאני שומע את זה כי היינו בלחץ היסטרי מאז התפוצצות הפרשה הזאת", אמר לחדשות 2 Online אביו של אחד הנערים המעורבים. "הייתה נהירה של ממש לבדיקות וכולם העבירו תסריטים בראש. לפחות זו חצי נחמה".

ועד ההורים בעיר ערך אמש פגישה, שבה נרגעו מעט הרוחות בעיר. "מבחינתנו אפשר להרים שמפניה כי היא לא נושאת את הנגיף. זה הכי חשוב כי היינו בפאניקה. נעשה הכל כדי לסייע לילדים, לנערים ולהורים - ונקיים הרצאות למין בטוח", אמר יואל אברהמי, יו"ר ועד ההורים.