4 פצועים בפיצוץ ברכב בגבעתיים‎

ארבעה בני אדם נפצעו כתוצאה מפיצוץ במכונית ברחוב הפלמ"ח בגבעתיים. המשטרה מעריכה כי הרקע הוא סכסוך בין עבריינים, מאחר והארבעה מוכרים כאנשיו של עמיר מולנר. "זה עצוב", סיפר ראש עיריית גבעתיים לחדשות 2 Online, "המשטרה עושה הכל כדי למנוע את המקרים האלה"

ארבעה בני אדם נפצעו כתוצאה מפיצוץ שהתרחש בכלי רכב פרטי ברחוב הפלמ"ח בגבעתיים. כוחות רבים של מד"א שהוזעקו למקום העניקו להם טיפול רפואי ראשוני ופינו אותם לבתי החולים באזור. הפצועים מוכרים למשטרה כאנשיו של ראש ארגון הפשע עמיר מולנר ולכן הערכה היא כי הרקע פלילי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

סמוך לשעה 11:36 התקבל במד"א הדיווח הראשוני על הפיצוץ העז שהרעיד את הרחוב השקט בגבעתיים. חובשים ופרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום העניקו טיפול רפואי לשלושה פצועים - אדם אחד שנפצע באורח קשה ושניים שנפצעו בינוני. אדם נוסף שנפצע קל פינה עצמו לבית החולים.

חוקרי משטרה בזירה (מד"א)

"ראינו רכב שחנה בצד הכביש כשהוא מרוסק לגמרי, מחוץ לרכב היו 3 גברים כבני 40 בהכרה מלאה, שסבלנו מפגיעות הדף ורסיסים", סיפרה פרמדיקית מד"א נעמה קרמניאן שהגיעה למקום. "הענקנו להם טיפול רפואי ראשוני במקום ופינינו אותם במהירות תוך כדי טיפול לבתי החולים".

שלומי שגיא, סגן מפקד מרחב דן אמר כי "אנחנו בתחילתה של חקירה, הפצועים עמדו מחוץ לרכב, האנשים מוכרים לנו, אך החקירה רק בתחילתה". במשטרה בודקים האם הארבעה קשורים לאתר בנייה הנמצא ברחוב.

הערכה: הרקע פלילי (מד"א)

רן קוניק, ראש עיריית גבעתיים, סיפר לחדשות 2 Online: "אני יודע מה שכולם יודעים, אני הייתי בישיבות וראיתי תמונות שנראות חמורות ביותר, אני מניח שמדובר בניסיון חיסול בין עבריינים. באזור הזה אני יודע שגר שם מישהו שמוכר כעבריין, אבל לא יודע אם זה קשור, אני אישית לא קיבלתי פרטים ושמות".

"זה עצוב מאוד ולצערנו זו לא הפעם הראשונה שזה קורה באופן כללי. בגבעתיים ככל שאני זוכר זה קרה אולי פעם אחת בבית קפה לפני 15-20 שנה. זו ההתנהגות של האנשים בעולם התחתון, זה עצוב מאוד", הוסיף קוניק. "המשטרה עושה את הכל כדי למנוע בעיקר ברמה המודיעינית".