בן 30 חשוד בביצוע 16 מעשים מגונים בקטינים

המשטרה עצרה אתמול גבר מהשרון בחשד שביצע מעשים מגונים בפני 16 ילדים וילדות, ואף ניסה לאנוס ילדה בת 14 שברחה מפניו. הוא הודה במעשים והביע עליהם חרטה. החוקרים בודקים חשד שקטינים נוספים נפלו קורבן למעשיו של הגבר

הגבר הודה ושחזר את המעשים (אילוסטרציה) (חדשות 2)

צוות חקירה מרחבי מיוחד בשרון עצר גבר תושב השרון בשנות ה-30 לחייו, בחשד לניסיון אונס של ילדה באזור השרון ומעשים מגונים בקטינות וקטינים ב-16 מקרים. במשטרה יבקשו מבית המשפט לפרסם את תמונתו כדי שקורבנות נוספים יוכלו להתלונן נגדו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לפני כמה שבועות התקבלו מספר תלונות בתחנת שדות של המשטרה שאחראית על כמה יישובים בשרון על גבר שהתפשט בפני ילדים ונהג להגיע לסיפוק מיני. מפקד מרחב השרון תת ניצב קובי שבתאי הבחין כי מדובר בדפוס פעולה דומה, והוחלט לקחת את החקירה מהתחנה אל צוות חקירה מיוחד.

הצוות בנה פרופיל של החשוד, וזיהה את דרך הפעולה שלו: הוא נהג לאתר ילדים וילדות מתחת לגיל 15 במקומות שונים, בדרך כלל בפעילות ספורטיבית או סמוך לבתי ספר. ברגע שנפלה לידיו ההזדמנות, הוא היה עוצר את רכבו, מתפשט ומגיע לסיפוק מיני. באחד המקרים הוא אף ניסה לאנוס ילדה בת 14 שהתאמנה בריצה ליד הבית, אך היא הצליחה לברוח מפניו.

החוקרים עצרו אתמול את החשוד שהודה ב-16 מקרים ואף שחזר את המעשים. החשוד לקח את החוקרים למקומות בהם עשה את המעשים והביע חרטה עליהם.