צפו: שדדו סניף דואר עם טרקטור

חבורת השודדים שהגיעו לסניף הדואר במג'ד אל כרום צפו כנראה ביותר מדי סרטים. באמצע הלילה הם קשרו את הכספת לטרקטור וברחו עם שלל של כחצי מיליון שקלים. המבצע המתוחכם תועד במצלמת אבטחה. צפו בתמונות

זקני מג'ד אל כרום בגליל חיכו לבוקר הזה כדי לקבל את קצבת הזקנה שלהם בסניף הדואר היחיד בכפר, אבל מה שחיכה להם בסניף המקומי היה הרס וחורבן. מצלמת אבטחה שהוצבה בסניף תיעדה שוד נועז במיוחד שבוצע במקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לפנות בוקר ירדו שלושה שודדים רעולי פנים מתוך רכב 4X4, פרצו לסניף הדואר וקשרו את הכספת שהכילה כחצי מיליון שקלים. אל השלושה הצטרף שודד רביעי כשהוא נוהג על טרקטור.

סניף הדואר והטרקטור

"אני חשבתי שזאת פריצה רגילה, כמו שכל פעם, אבל לא עם טרקטור", אמר מנהל הסניף מחמוד סרחאן. נהג שחלף ליד חבורת השודדים הורחק מהמקום באקדח שלוף. בניסיון הראשון החבל נקרע, אבל בניסיון השני הכספת נשלפה החוצה והועמסה בעזרת הטרקטור על כלי הרכב.

"אלה מקצוענים-מקצוענים", אמר מנהל הסניף. "הם הרסו את כל הבניין, הרס עצום, לא נשאר לי כלום. אין דואר עכשיו, צריך להתחיל מחדש". החשש בכפר הוא שמדובר בכנופיה שתפעל באופן מסודר - לא רק במג'ד אל כרום, אלא גם בכפרים וביישובים אחרים של המגזר הערבי.

סניף הדואר לאחר הפריצה

מבצע השוד המורכב ארך בסך הכל 12 דקות - כולל גניבת הטנדר והטרקטור והפריצה עצמו. ייתכן שארבעת השודדים שאבו השראה מצפייה בסרט הג'וב האיטלקי. במאי הסרט הקפידו להשאיר פתח לסרט המשך, אבל תושבי מג'ד אל כרום מקווים שהסרט הזה יסתיים במעצר.